Уманчанина судитимуть за борг по несплаті аліментів в сумі майже 34 тисячі гривень

Опубліковано: 19.02.2018
1514148728_priydut-dityach-grosh-za-schen-2018-roku-v-ukrayin

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом злісного ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів).

Зокрема, в ході досудового розслідування встановлено, що 27-річний житель Уманського району згідно рішення суду зобов’язаний сплачувати аліменти для утримання свого 5-річного сина. Проте, чоловік, починаючи з квітня місяця 2015 року, від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дитини злісно ухиляється, добровільно аліменти не виплачує, на виклик державного виконавця не з’являється, на попередження про кримінальну відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів не реагує, в зв’язку з чим має заборгованість по аліментам в сумі майже 34 тисячі гривень.

13 лютого 2018 року Уманською місцевою прокуратурою за вказаним фактом неплатнику аліментів повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України.

         На даний час проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для якнайшвидшого завершення досудового розслідування та направлення обвинувального акту до суду.

У разі доведення вини, зловмиснику загрожує покарання у виді громадських робіт на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин, арешту на строк до трьох місяців або обмеження волі на строк до двох років.

 

 

За повідомленням прес-служби Уманської місцевої прокуратури

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.