Гороскоп на 20 лютого

Опубліковано: 20.02.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні Овни є поборниками свободи і насилу погоджуються на будь-які обмеження. Аж до вечора вам може бути важко проявляти стриманість і дотримуватися нудної формальності. Ваші вчинки можуть виглядати нелогічно для оточуючих вас людей, але добре зрозумілі вам. Вашим «штурманом» може стати настрій, самопочуття, випадкова оригінальна примха. Незважаючи на тягу до незалежності, ви можете бути рабом своїх звичок. День особливо нестабільний для Овнів, народжених у середині квітня.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям зірки радять перенести важливі справи на наступний день. Обмін терміновими повідомленнями та інші обов’язкові справи краще відкласти до пізнього вечора. Обстановка сьогодні не розташовує до послідовності: почавши займатися однією справою, ви можете несподівано переключитися на інше. Навіть найнадійніші люди можуть підвести, в силу особистих проблем або непередбаченого збігу обставин. Якщо ви вчинили необачно або дозволили собі зайве, то ввечері можете пошкодувати про свою нестриманість.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюки можуть зіткнутися не тільки із зовнішньою позитивною стороною свого неформального захоплення, але і з його зворотною, не настільки райдужною гранню. Те ж саме можна сказати про технічні експерименти та участі в колективних проектах. Якщо ви обережні і вміло огибаете «гострі кути», то можете стати свідком непередбачуваних подій, наприклад, конфлікту в групі, прикрих побічних наслідків доброї ініціативи. Навіть при ідеальному результаті, не варто приступати до наступного етапу роботи або гри.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам варто утриматися від ініціативи, так як її результат сьогодні непередбачуваний. Якщо фортуна виявилася на вашій стороні, вам не варто випробовувати її терпіння, краще вийти з гри на піку успіху. Аж до вечора подіями буде керувати сліпий випадок чи чужий каприз. Можуть бути непослідовними або незвичайними накази і розпорядження, що надходять зверху. Розвиток цікавить вас сюжету може залежати від одного або від думки колективу. Заважати концентрації може ваша власна нервозність.

Лев (24.07 – 23.08)

Для Левів день почнеться вдало, але не варто забувати, що у всякого успіху є природні межі. Сьогодні не все вдасться прорахувати наперед. Повного особистого успіху можуть перешкодити об’єктивні зовнішні умови, які змінити не у вашій владі. Позитивна сторона дня – непідробний ентузіазм, проте і він до вечора може вичерпатися. Зірки радять вичавити все можливе з поточних обставин, але не приступати до нових справ, так як обрана вами для них тактика може виявитися помилковою.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам варто врахувати, що сьогодні важко в точності виконати задумане і справити на кого-небудь потрібне враження, особливо позитивне. Це день непостійності і непослідовності, будь-яке починання буде мати тимчасовий ефект. Ви можете несподівано змінити заявленої вами тактиці або зіткнутися з незрозумілими чужими примхами. Можлива підвищена нервозність у зв’язку з очікуванням результатів початої справи. Світла думка або інша інформація, що заслуговує довіри, прийде ближче до півночі.Гороскоп на 20 лютого

Терези (24.09 – 23.10)

Терези сьогодні може не раз дезорієнтувати чужу поведінку. Зірки підказують, що ви навряд чи є тому причиною, і радять не проявляти зайвої помисливості. У цей день багато продиктовано випадковим збігом обставин. Якщо партнер або близька людина веде себе не так, як ви очікуєте, краще залишити його в спокої: швидше за все, завтра він пошкодує або не згадає про свій вчинок. Бажано виключити починання, особливо спільні або розраховані на успіх у конкретній аудиторії.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам не варто будувати на цей день тверді плани, краще приготуватися до маленьких сюрпризів. Обставини можуть повернутися непередбачуваним чином і вимагати не того, до чого ви готувалися. Може виявитися марним хвилювання, пов’язане з технікою, фінансами чи здоров’ям. Навіть у випадку помилкової тривоги, не варто шкодувати про витрачений час і сили: можливо, це був ще один корисний тренінг. Не варто приймати все на свій рахунок. Небажано братися до нової роботи, або шукати її.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці аж до вечора залишаться оптимістами і умудряться отримати користь з будь-якого повороту подій. День підходить скоріше для вільних експромтів, ніж для цілеспрямованих зусиль. Зробивши все можливе, залишиться покластися на милість долі. Це гарний час для неформальної взаємодії з тими людьми, на яких ви покладаєте таємні надії. Не виключено, що ви станете друзями по захопленню, і це спростить вам завдання об’єднати зусилля. Корисно підтримати контакт з підростаючим поколінням.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Сьогодні багато Козероги відчують себе незатишно. Вірогідні моменти хвилювання, роздратування. Вас може засмутити безлад, відсутність гарантій, непередбачуваність. Можливо, ви і самі не завжди будете здатні тримати себе в руках і проявляти послідовність. Вас можуть чекати осічки і сюрпризи. Починання цього дня навряд чи подарують стабільність, швидше, приречуть вас жити на вулкані. Однак зірки радять докласти зусиль для завершення назрілих оновлень, без яких ви не можете йти далі.

Водолій (21.01 – 19.02)

В цей день Водолії володіють перевагами, яких можуть не усвідомлювати. Багато Водоліїв будуть володіти даром пророцтва і зможуть заздалегідь передбачати розвиток подій. Вам може здатися природним те, що викликає в оточуючих хвилювання і нервозність. В умовах загальної непередбачуваності ви зумієте знайти свою власну нішу, в якій ви відчуєте себе вільно. Дії, підказані інтуїцією, не варто відкладати до пізнього вечора, так як в кінці дня ліміт везіння може бути вичерпаний.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам варто перенести важливі справи на завтра, так як сьогодні зірки навряд чи порадують вдалим збігом обставин. Також, в цей день краще не поспішати з оцінкою новин і затвердженням практичних планів: ви будете багато в чому необ’єктивні, можете недооцінити хороші можливості або не помітити загрозу. Ваш ентузіазм може виявитися помилковим, а вибір випадковим. Є ризик марно витратити кошти. Ближче до півночі ви дізнаєтеся щось цікаве для себе або отримаєте повідомлення, якого чекали.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.