В Умані відбувся Всеукраїнський семінар-нарада суддів з веслування на байдарках та каное

Опубліковано: 22.02.2018

16-18 лютого Умань приймала Всеукраїнський семінар-нараду колегії спортивних суддів з веслування на байдарках та каное, повідомляє «Вечірня Умань».

kanoe_izobr

У зустрічі взяли участь президент федерації каное України Сергій Чернишов, заступник міського голови Жанна Лозінська та представники даного виду спорту з Черкаської, Львівської, Чернівецької, Вінницької, Миколаївської, Херсонської, Донецької, Тернопільської, Полтавської, Запорізької, Одеської, Чернігівської, Кіровоградської областей та міста Києва.

Зі словами вітання від міського голови Олександра Цебрія до учасників зібрання звернулась заступник міського голови Жанна Лозінська.

У своєму виступі вона відзначила, що уманчани здобувають перемоги у веслуванні на байдарках і каное, як в України так і за її межами. Міська влада прикладає багато зусиль, щоб спорт в місті розвивався, а славні традиції проведення змагань державного рівня відродились в Умані. В місті запроваджено 5 міських стипендій для підтримки молодих перспективних спортсменів і вже другий рік поспіль 2 спортсмени з даного виду спорту отримують стипендію.

Під час зібрання були вирішені нагальні питання по забезпеченню якісного суддівства офіційних змагань, внесені поправки до правил змагань з веслування на байдарках і каное.

Наприкінці зустрічі від імені учасників зібрання генеральний секретар федерації каное України Олександр Мостовенко та голова колегії суддів України Богдан Балабан подякували очільнику міста Умань за підтримку та розвиток даного виду спорту.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.