Гороскоп на 23 лютого

Опубліковано: 23.02.2018

15_main

Гороскоп на 23 лютого 2018 Овен

Цей день може виявитися сприятливим для всього, що пов’язано з любов’ю і особистим життям. Самотнім представникам знака потрібно більше часу проводити поза стінами будинку, так як є ймовірність зустріти свою долю. Уникайте боргових зобов’язань.

Гороскоп на 23 лютого 2018 Телець

У цей період ви будете стикатися в основному з приємними питаннями. Надійдуть нові цікаві пропозиції, на які варто звернути увагу. Займайтеся тим, що зміцнює ваші позиції, але залишайте час для зустрічей і спілкування з друзями.

Гороскоп на 23 лютого 2018 Близнюки

Важливі справи краще відкласти. Зараз ви можете опинитися у багатьох питаннях некомпетентними або просто помилятися у своїх переконаннях. Головне – не витрачати час на негативні емоції. Підтримка та розумні поради друзів і близьких допоможуть відчути себе більш впевнено.

Гороскоп на 23 лютого 2018 Рак

Цей день в емоційному відношенні може видатися напруженим. Якщо не хочеться загладжувати провину перед близькими або оточуючими, то постарайтеся свої слова і емоції  тримати під контролем. Таким чином, вдасться уникнути конфлікту, так і ваша репутація не постраждає.

Гороскоп на 23 лютого 2018 Лев

Може виникнути цілий ряд перешкод, подолати які буде досить важко. Утримайтеся від будь-яких проявів злості та агресії. Як тільки ви будете виходити з себе, то відразу ж відчуєте навколо атмосферу нерозуміння і протистояння.

Гороскоп на 23 лютого 2018 Діва

Можлива невелика сварка з коханою людиною або старшим членом сім’ї. Ця сварка буде породжена не принциповими розбіжностями, а простим небажанням вислухати один одного. Не скупіться на теплі слова, подарунки та знаки уваги.

Гороскоп на 23 лютого 2018 Ваги

День сприятливий для розважальних заходів, а також для зустрічей, переговорів та ведення справ. Якщо ви вирішите піти в гості зі своєю половинкою, то постарайтеся не обділити увагою коханої людини. Інакше ваша поведінка послужить джерелом образи.

Гороскоп на 23 лютого 2018 Скорпіон

Ви можете проявити себе надмірно емоційною людиною і доставити багато клопоту не тільки собі, але й оточуючим. Будьте обережними щодо нових знайомих. Основна увага повинна бути спрямована на дім, сім’ю, родинні зв’язки.

Гороскоп на 23 лютого 2018 Стрілець

Постарайтеся зробити так, щоб у повсякденному житті було більше оптимізму. Ймовірність помилок є, але ви їх помітите і виправите раніше, ніж виникнуть проблеми. Не ображайте близьких людей своєю неувагою або покинутими зопалу словами.

Гороскоп на 23 лютого 2018 Козеріг

Енергії у вас зараз предостатньо. Ви можете стати душею будь-якої компанії і зарядити своїм оптимізмом оточуючих. Але є небезпека, що ви будете, як магнітом притягувати до себе непорядних людей, а саме цього в даний момент необхідно ретельно уникати. Потрібно більше часу приділяти своєму здоров’ю та фізичній формі.

Гороскоп на 23 лютого 2018 Водолій

Період підходить для активних дій. Обстановка в колективі і відносини з начальством стануть більш вільними, а доручення – цікавими. Вдало повинні пройти переговори, ділові зустрічі і підписання паперів. Уникайте негативних емоцій і перевтоми. Більше часу проводите в компанії близьких людей.

Гороскоп на 23 лютого 2018 Риби

Бережіть свої сили і уникайте стресових ситуацій. Потрібно розмірковувати на професійні теми. Ймовірно, на думку прийдуть цікаві ідеї і несподівані відповіді на питання, які давно не дають вам спокою. Для нових знайомств це цілком відповідний період.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.