Школярі з Уманщини взяли участь у Черкаському регіональному фестивалі з робототехніки

Опубліковано: 23.02.2018

17 лютого 2018 року на базі Черкаської гімназії № 9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради відбувся Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки. Уманщину представляла збірна команда, яка складалася із  15 учнів Родниківської школи, а саме: (2-А, 7, 8, 9 класів). Про це йдеться на сайті Громадське Умань з посиланням на відділ освіти Уманської РДА.

Фестиваль проводився з метою впровадження наукових розробок, спрямованих на розвиток  в учнівської молоді інтересу до науково-технічної творчості, техніки та високих технологій, підготовки підростаючого покоління до життя у високотехнологічному конкурентному світі.

Участь у відкритті фестивалю взяли почесні гості: голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко,  начальник управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Валерій Данилевський, заступник начальника управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Оксана Сімушіна, заступник міського голови м. Черкас Ігор Волошин, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна, ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор, голови районних державних адміністрацій,  директор компанії «Інноваційні освітні рішення» Оксана Стоєцька.

Школярі з Уманщини взяли участь у Черкаському регіональному фестивалі з робототехніки   Школярі з Уманщини взяли участь у Черкаському регіональному фестивалі з робототехніки

Учасниками регіонального фестивалю стали понад 350 учнів,  які представляли більше як 40 команд закладів загальної середньої освіти Черкаської області.

Учні Родниківської школи брали участь у таких видах змагань: СУМО (Автономні роботи), СУМО (Роботи, керовані дистанційно) та СЛАЛОМ. У проекті FIRST Lego League. Темою цьогорічного сезону є тема «Вода і людина». Проект дає можливість командам відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами.

За результатами фестивалю учні нагороджені медалями та сертифікатами.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.