Уманські школярі вшанували пам’ять про Героїв Небесної Сотні

Опубліковано: 23.02.2018

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. У ці дні, вшановуючи пам’ять усіх, хто віддав своє життя за Україну, її незалежність та соборність, глибоко усвідомлюємо, що подвиг героїв назавжди має закарбуватися в наших серцях, а події чотирирічної боротьби мають стати прикладом величезної любові до України і боротьби за правду й справедливість.

1

19 – 21 лютого 2018 року в закладах загальної середньої освіти відбулися заходи, присвячені вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Про це повідомляє відділ освіти Уманської міської ради.

Були проведені виховні години, години спілкування, інформаційні хвилинки, уроки пам’яті, лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом з тем «Ми вільні громадяни вільної держави», «Збережемо гідність та свободу українського народу», «Ангели сьогодення», «Герої нашого часу», «Героїв янголи зустріли в небесах», «Славімо відважних», «Забути не маємо права», «Герої України»; загальношкільні лінійки-реквієми, присвячені трагічним подіям на Майдані Незалежності «Небесній Сотні присвячується…», «Свічка пам’яті», «Хроніки Майдану», «Герої Майдану», «Любіть Україну», «Небесна Сотня…»; організовано проведення відкритих виховних годин за участю учасників бойових дій у зоні АТО; безстрокові благодійні акціі «Добро жменями», «Допоможи бійцям АТО», «Твори добро, бо ти людина», «Лист до захисника Вітчизни» та інші; організовано перегляд документальних фільмів «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила», «Революція гідності», «Переломний момент: Війна за демократію в Україні», присвячених історичним подіям в Україні під час Революції Гідності (листопад 2013 – лютий 2014року) та інші заходи.

1

Небесна Сотня своїм життям виборола свободу для мільйонів українців. Тож нехай пам’ять усіх невинно вбитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі!

1

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.