В УДПУ МАЙСТЕР-КЛАС З ГРУЗИНСЬКОГО ТАНЦЮ ДАВ ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК АНСАМБЛЮ «КОЛХА» КАХИ ЧИТАІА

Опубліковано: 23.02.2018

В УДПУ відбувся черговий майстер-клас замісника Народного центру грузинської хореографії, художнього керівника зразкового ансамблю танцю «Колха» (м. Хобі, Грузія) Кахи Читаіа.

resize (1)

Залучення до освітнього процесу провідних хореографів України та світу з метою поглиблення та вдосконалення професіоналізму майбутніх учителів хореографії є доброю традицією кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв нашого університету. Переймання досвіду майстрів у сфері танцювального мистецтва – основна мета майстер-класів, що традиційно організовує керівництво кафедри.

resize (3)

Учасники останнього майстер-класу мали змогу долучитися до автентичного хореографічного мистецтва Грузії, перейняти досвід та уміння виконувати неординарні та притаманні лише грузинському народу «па».

resize (4)

Романтичний «Картулі» та запальний «Мтіулурі» стали основою для вивчення танцювальної культури Грузії. Студенти із великим задоволенням та нестримною цікавістю занурювалися у чарівний світ грузинського танцювального фольклору. Таємнича мова танцю, представлена Кахою Читаіа, таїла у собі специфічні особливості, притаманні грузинському народу.

resize (2)

Викладачі і студенти кафедри хореографії та художньої культури глибоко вдячні шановному Каха Читаіа за години спілкування у ритмі грузинського танцю, за неоціненний досвід, переданий у процесі роботи майстер-класу.

Повідомляє Прес-центр УДПУ

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.