Оголошено літературний конкурс для юнацтва!

Опубліковано: 25.02.2018

За ініціативи та за підтримки Уманської райдержадміністрації, серктору культури Уманської РДА, з метою популяризації читання, реалізації юнацької літературної творчості, заохочення до створення перших якісних літературних робіт та спонукання  їх до реальних кроків у літературному майбутньому своєї країни, Уманська районна центральна біліотека оголошує районний літературний конкурс для юнацтва “Моя душа у рідному селі”.

3cebf0fdda5fdc58084c406409706a54

Положення  про проведення  районного літературного конкурсу для юнацтва  «Моя душа у рідному селі»

Організатори конкурсу:  Уманська райдержадміністрація; сектор культури  райдержадміністрації; Уманська районна центральна  ібліотека.

Мета проведення конкурсу: популяризація читання, реалізація дитячої літературної  ворчості, заохочення до створення перших якісних  літературних робіт та спонукання   їх до реальних кроків у літературному майбутньому своєї країни.

Учасники конкурсу: до участі запрошується юнацтво сіл Уманського району.

Вікова категорія:  юнацтво від  14  до  21 року.

1. ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ.

Роботи на Конкурс прийматимуться з 1 березня по 13  квітня 2018 року. Фіналісти конкурсу «Моя душа у рідному селі»  представлятимуть себе у фіналі, який відбудеться 23 квітня 2018 року під час святкування Всесвітнього дня книги та авторського права у приміщенні районної бібліотеки.

2. ЖУРІ КОНКУРСУ

2.1. Для визначення переможців літературного конкурсу  оргкомітетом створюється компетентне журі. Склад журі затверджується протокольним рішенням оргкомітету Конкурсу.

2.2. Для визначення переможців Конкурсу кожен член журі ознайомлюється з конкурсними творами та виставляє бали за 5-бальною шкалою.

2.3. У випадку, якщо максимальний підсумковий бал буде рівним у двох і більше творів, голова журі, враховуючи рекомендації членів журі, визначає твір/твори, що перемогли у Конкурсі.

3. УМОВИ КОНКУРСУ 

3.1. Конкурсні твори у друкованому вигляді приймаються на адресу організатора конкурсу – Уманської районної центральної бібліотеки. Кінцевий термін подання конкурсних робіт 12 квітня 2018 року. Твори в електронному вигляді приймаються на електронну адресу: umanrcbs@gmail.com.

Контактні телефони для запитань та деталей, що виникають у зв’язку із участю у Конкурсі: (04744) 32580, (04744)32686, (04744)34120.

3.2. На розгляд приймаються прозові та поетичні твори, написані українською мовою на тему рідного села.

3.3. Обсяг конкурсної роботи – необмежений.

3.4. Для участі у Конкурсі необхідно подати: конкурсну роботу у друкованому вигляді на аркушах білого паперу формату А4. Аркуші усі мають бути пронумеровані, починаючи з титульної. Конкурсну роботу подавати в електронному вигляді у форматі Word, шрифт Times New Roman, кегль – 14. Назва файлу має містити назву твору латиницею. До роботи додати лист конкурсанта про себе у довільній формі, де вказати: вік, стать, рід занять тощо.

3.5. На Конкурс приймаються тільки оригінальні авторські твори.

4. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ 

4.1. Нагородження переможців Конкурсу відбуватиметься в рамках районного заходу до Всесвітнього дня книги та авторського права 23 квітня 2018 року в приміщенні районної бібліотеки.

Повідомляє Уманська РДА

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.