Уманчанка Лідія Бебешко втілила дослідження української вишивки у книзі

Опубліковано: 25.02.2018

Лідія Бебешко – відома майстриня з Умані, яка довгий час досліджує і відроджує традиції української народної вишивки.

Уманчанка Лідія Бебешко втілила дослідження української вишивки у книзі

Жінка працює з різною технікою, тож милують око її вишивані сорочки і рушники, гаптовані різнокольоровою мережкою. Лідія вміло поєднує в своїх роботах різні традиції української народної вишивки,  затрачає на улюблене заняття багато часу і вкладає у кожний виріб частиночку душі. Роботи уманської майстрині виставлялися в картинній галереї міста, відомі і за його межами.

Уманчанка Лідія Бебешко втілила дослідження української вишивки у книзі

У видавництві Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля» вийшла її перша збірочка зі схемами орнаментів та композицій для вишивання жіночих і чоловічих сорочок за традиціями різних регіонів України.

Як запевняє пані Лідія, вона стане у нагоді і вишивальницям-початківцям, і досвідченим майстриням. Майстриня висловлює сподівання, що будуть і наступні, солідніші видання з цієї тематики, та мріє, що разом вдасться подолати отой маково-соняховий (китайський і не тільки) кітч, який добиває рідне, українське вишивальне мистецтво- ремесло.

Придбати книжку можна у спеціалізованій книгарні видавництва, яка знаходиться за адресою: м. Умань, вул. Шевченка, № 23-А (ТЦ «Сіті»), та  у центральній книгарні міста, яка знаходиться за адресою: вул. Садова, буд. №1 (навпроти старого корпусу УДПУ).

  • Чекатиму на ваші відгуки, пропозиції та побажання стосовно наступного видання. Що б ви хотіли у ньому побачити: вишиванки яких регіонів, які технології вишиття, схеми якої складності, які відомості з вишивання – пошиття сорочок.

У своєму зверненні майстриня запрошує долучатись до українського вишивального мистецтва та надихатись рідною красою, створеною українськими жінками.

Повідомляє Уманський міський портал

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.