«Тарасовими шляхами»: в Умані визначили кращих молодих поетів

Опубліковано: 03.03.2018

Відділ у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради провів серед молодих поетів конкурс «Тарасовими шляхами». Метою заходу було виявлення та розкриття літературних здібностей, підтримка творчої молоді, вшанування пам’яті Тараса Шевченка, популяризація його творчої спадщини та утвердження духовних заповідей.

У конкурсі брали участь студенти та учні міста віком 15-19 та 20-25 років. Про це йдеться на сайті виконавчого комітету Уманської міської ради.

121

До складу журі, яке оцінювало конкурсантів, увійшли: Вдовиченко Наталія Вікторівна — начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради, секретар журі; Карасевич Анатолій Олександрович — поет, декан історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Гейко Тетяна Миколаївна — начальник відділу культури Уманської міської ради та Чупряк Людмила Анатоліївна — директор міської Централізованої системи бібліотек.

123

У першій віковій категорії перемогу здобула Олександра Смілянець — студентка Уманського державного педагогічного університету. Переможцем у другій віковій категорії став студент Уманського національного університету садівництва Олександр Єжелик. Усі учасники конкурсу молодих поетів отримали дипломи та подарунки.

122

124

128

127

126

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.