Гороскоп на 4 березня

Опубліковано: 04.03.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Для Овнів сьогодні бажаний акцент на співпраці, а не розбіжності. Саме партнерство допоможе вам подолати сумніви, зберегти баланс у відносинах, отримати підтримку. Не варто «тягнути ковдру на себе», іноді буде розумніше поступитися ініціативою другій стороні. Провокації на скандал краще протиставити дружелюбність. Зірки радять бути обережнішими, використовуючи в якості стимулу ревнощі або конкуренцію: якщо ви користуєтеся цією зброєю невміло, воно може бути несподівано обернутися проти вас, передає Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям сьогодні стоїть у всьому дотримуватися міри. Помірність – один з ключових факторів, якщо на порядку денному самопочуття або зовнішність. Застосовуючи ті чи інші косметичні засоби, а також спортивні програми і методи, важливо не перестаратися, інакше ефект може бути зворотним і створити більше проблем, ніж зручностей. Не варто звалювати все на себе, в поточних клопотах знадобиться помічник. Не завадять заходи безпеки у поводженні з тваринами, особливо, схильними до агресії.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Сьогодні Близнюки благополучно подолають перешкоду або виявлять, що тривога була помилковою. Напружені моменти буде неважко залагодити, не виключено, що вам піде назустріч сам винуватець (винуватиця) непорозуміння. Помиритися або узгодити зусилля буде ще простіше, якщо ви робите спільну справу або маєте одне захоплення. Це відповідний день для активного відпочинку, занять парними і командними видами спорту, танцями. Варто знайти час для спілкування з дітьми. Любовні почуття може підживлювати ревнощі.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам варто уникати розбіжностей у відносинах і сім’ї. Аж до ночі обстановка буде потенційно вибухонебезпечною, особливо, якщо є давній конфлікт або ви перебуваєте в недружньому середовищі. Уникнути зіткнення допоможуть поміркованість, лагідність, дипломатичність. Не варто порушувати обіцянки, давати привід для невдоволення, зачіпати «больові точки» оточуючих. Не кращий день для відкритості, краще захистити свої вразливі місця. Розрядити обстановку буде простіше, якщо ви готові надати допомогу, послугу.

Лев (24.07 – 23.08)

Для Львів це вдалий день, за умови дотримання «золотої середини». Робити краще те, що добре виходить. Поряд з турботою про тілесне благополуччя, є сенс подбати про душевну рівновагу, ментальний баланс. Зірки радять уникати фізичних перевантажень, напружених маршрутів, участі у сварках. Небажано спілкуватися з людьми, які вам неприємні або підривають вашу впевненість у собі. Не варто тісно контактувати з тими, хто може дізнатися ваші особисті таємниці та повідомити їх третім особам.

Діва (24.08 – 23.09)

Сьогодні Дівам краще дотримуватися загальноприйнятих норм, уникати нових знайомств і надмірної відвертості. Будь-яка спроба перевищити ліміти або повноваження обіцяє непередбачуваний результат. Небажано використовувати цю добу для якихось радикальних кроків, без права «відкату системи назад». Не рекомендуються ризиковані покупки. Енергію сумнівів краще направити в корисне діло. Можуть виявитися вдалими невеликі функціональні придбання в будинок, спільні зусилля по налагодженню окремих сторін побуту.Гороскоп на 4 березня

Терези (24.09 – 23.10)

В цей день Терезам в нагоді конструктивність, перш за все, по відношенню до самих себе. Важливо знайти застосування своїм позитивним якостям і вміти стримати негативні. Чим успішніше ви впораєтеся з першим пунктом цієї задачі, тим простіше буде виконати другий. Якщо ви в хорошій формі, не варто упускати шанс продемонструвати спритність і винахідливість, застосувати технічні, спортивні та інтелектуальні навички. Якщо важка домашня атмосфера і ви мобільні, краще на якийсь час покинути будинок.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам важливо задіяти «внутрішні гальма і запобіжники». Імпульсивність буде не самою зручною якістю і для вас, і для оточуючих. Є ймовірність перестаратися, захищаючи спільні права чи просуваючи загальні ідеї. Найкраща тактика – діяти по ситуації і не претендувати на загальну увагу до себе. Одним з найбільш ефективних способів нормалізувати обстановку буде збереження дистанції. Якщо у партнера важкий характер, краще не вступати в конфронтацію, а тимчасово відсторонитися.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям день дозволяє проявити ініціативу, але краще робити це на обмеженому просторі. Якщо потрібен конкретний результат, варто бути активніше, так як доля надасть лише шанси, а не гарантії. Добре діяти спільно з друзями або партнерами, при цьому важлива рівновага інтересів на фінансовому рівні. Романтична сторона життя може опинитися на другому плані, так як сьогодні легше продемонструвати ділові якості і командний дух, ніж поговорити про особисте і розкрити почуття.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Для Козерогів цей день ознаменований перманентною напруженістю. Деякі речі ви будете приймати близько до серця, при цьому вам буде нелегко зізнатися у своїй уразливості навіть собі. У відсутність зовнішніх подразників, вас може турбувати який-небудь внутрішній фактор, наприклад, незадоволене честолюбство. Зірки радять порівнювати бажання з можливостями, так як велика небезпека непередбачуваного зриву. Не варто захоплюватися участю у спорах, скандалах: «вибуховою хвилею» може зачепити й вас.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні удача Водоліїв мінлива і неоднорідна. Можливо, щось зачепить вас глибше, ніж ви хотіли б. Зірки не рекомендують робити нічого глобального і важливого, так як в цю добу підступні не стільки люди, скільки самі обставини. Успіх чекає вас в окремих діях, не виключено, що вам раптом пощастить, несподівано вдасться спонтанна авантюра. Варто утриматися від активної участі в соціальних, ідеологічних, міжнародних конфліктах та інших подіях з «фатальним» присмаком.

Риби (20.02 – 20.03)

Для Риб це не дуже гармонійна доба. Вдалий початок може пізніше призвести до небажаних наслідків. Щоб провести день треба спокійно, краще заздалегідь відмовитися від вирішення надскладних завдань і ухилитися від участі у потенційно небезпечних заходах. Насамперед, варто стримати запал соціально активним Рибам. Це не найкращий момент для пошуку нових друзів, вступу в товариство. Не варто втягуватися в колективні конфлікти, якщо це може зачепити ваші інтереси або зменшити безпеку.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.