Уманському гуманітарно-педагогічному коледжу ім. Т.Г. Шевченка 110 років

У рамках святкування ювілею в актовій залі коледжу відбулося урочисте засідання та святковий концерт. Участь в урочистостях взяла офіційна делегація Уманського НУС на чолі з першим проректором Іваном Мостов’яком.

Від імені науково-педагогічного колективу та багатотисячної когорти студентів Уманського національного університету садівництва прийміть найщиріші вітання з нагоди 110-річниці з часу заснування Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка.

Ви гідно несете ім’я великого Кобзаря, національного символа України Тараса Шевченка, примножуючи надбання вітчизняної освіти і науки. Добросовісно служите обраній справі, запалюєте вогонь у юних серцях та передаєте їм свою життєву мудрість. Ваші руки плекають майбутнє українського суспільства, закладаючи підвалини розвитку на багато років вперед.

Багата історія коледжу, пов’язана з чудовими людьми, покоління яких зберігали і примножували кращі традиції і високі ідеали. Його гордістю є випускники, серед яких Герої праці, відомі письменники, діячі культури, академіки, доктори і кандидати наук, керівники навчальних закладів, громадські діячі, котрі своєю працею створюють імідж, добру славу закладу, є прикладом для сучасної молоді.

Коледж сьогодні – це сучасний вищий навчальний заклад,  відкрита академічна спільнота, високоорганізований творчий колектив працівників та студентів.

Освітня галузь держави, області, міста завдячуючи вашій праці отримує висококваліфікованих, ерудованих, творчих фахівців. Навряд чи в нашому місті та регіоні є такий заклад покликанням якого є робота з дітьми де б не було ваших випускників. В освітній галузі Черкащини побутує думка, що підготовлені вами молоді спеціалісти мають найкращі навики в роботі з дітьми.

Важко переоцінити роль вашого науково-педагогічного, студентського колективу, в розвитку художньої творчості, як студентів так і жителів нашого краю.

І поетичне слово, і українську пісню, запальний танок, і студенти, і досвідчені викладачі, дарують уманцям і жителям Черкащини примножуючи славні традиції нашого народу.

Професіоналізм та праця колективу коледжу допоможе й надалі відкривати нові можливості та передавати знання і практичний досвід наступним поколінням висококваліфікованих спеціалістів.

Бажаємо вам зберігати та невпинно примножувати свій освітній потенціал, творчої наснаги, нестримності у науковому пошуку, далекоглядності у задумах, нових перемог і вагомих здобутків.

Хай у вашому колективі завжди панує злагода, взаєморозуміння і творча атмосфера.

Прес-центр Уманського НУС

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.