Зірковий уманчанин Володимир Остапчук вдруге стане батьком

Опубліковано: 04.03.2018

Ведучий “Інспектор. Міста” на «1+1» Володимир Остапчук вдруге стане батьком. Про це телеведучий розповів сьогодні вранці в студії «Сніданку з 1+1», де презентував номер журналу «Viva!», присвячений щасливій події в родині інспектора. На обкладинці популярного глянцю Володимир Остапчук, його дружина Олена, яка чекає на другу дитину, і 4-річна донька Емілія постали в стильних образах, повідомляє прес-служба “1+1”.

– Дуже скоро Остапчуків стане не троє, а четверо. Ми чекаємо на поповнення в родині. Народжувати будемо в Канаді, але потім одразу повернемося до України. Обкладинку журналу ми вирішили зробити в американському стилі. Прообразом стала сім’я Кеннеді, яка є втіленням «американської мрії”, – каже Володимир.

Зірковий уманчанин Володимир Остапчук вдруге стане батьком

Телеведучий зізнався, що разом з дружиною чекає на сина. Крім того, Володимир поділився іншою радісною новиною для шанувальників проекту “Інспектор. Міста”. Ведучий розповів, що його команда вже розпочала роботу над новим сезоном реаліті: “Тисячі листів, які ми отримуємо від українців з усієї країни, спонукають нас продовжити перевірки в новому сезоні. Я поки не можу розголошувати деталі, але наша команда вже працює над продовженням проекту”.

У студії “Сніданку з 1+1” Володимир також розповів про позитивні зміни, які відбулися в містах після його перевірок. Так, в інфекційному відділенні чернігівської поліклініки, де були погані умови проживання хворих, побудували нові окремі санвузли для чоловіків і жінок, в Ужгороді місцева влада звернули увагу на проблему інфраструктури для інвалідів та встановили пандус біля Мерії, в чернігівській школі покращилися санітарні умови в харчоблоці та їдальні. За словами Володимира, головною метою проекту «Інспектор. Міста» є зміна свідомості людей. Підкреслюючи переваги кожної з установ, даючи корисні поради і вказуючи на помилки в роботі, Володимир Остапчук стимулює працівників різних сфер до більш відповідального ставлення до своєї роботи і підвищення якості послуг, що надаються простим українцям.

Джерело: Дзвін

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.