Уманський РВ Управління ДСНС оголосив набір до вишів цивільного захисту

Опубліковано: 05.03.2018

28471980_1870375349641327_4829484111532991887_n

Уманський районний відділ Управління ДСНС України у Черкаській області оголосив про набір на денну форму навчання за державним замовленням до вищих навчальних закладів цивільного захисту України у 2018 році.

Згідно з повідомленням, опублікованим на сторінці Уманського РВ Управління ДСНС у соцмережі Facebook, набір проводять наступні навчальні заклади:

— Національний університет цивільного захисту України (м. Харків);

— Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України (м. Черкаси);

— Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (м. Львів);

— Вінницьке професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця).

«Вступ до ВНЗ ДСНС України здійснюється за конкурсом на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання знань кандидатів на навчання та вступних випробувань з фізичної підготовки. Майбутні рятівники за станом здоров’я повинні бути придатними до військової служби, мати гарну фізичну підготовку та належні знання з профільних предметів: українська мова та література, математика, фізика та інші», — зазначили в Уманському РВ Управління ДСНС України.

За умови успішного проходження конкурсу кандидати зараховуються до навчального закладу як курсанти на денну форму навчання за рахунок державного бюджету з терміном навчання 4 роки за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

Курсантам надають формений одяг встановленого зразка, безкоштовне житло та харчування. Випускникам ВНЗ ДСНС України присвоюється звання «лейтенант служби цивільного захисту»з постановкою на спеціальний облік. Працевлаштування гарантоване.

За детальнішою інформацією звертайтесь до Уманського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області що знаходиться за адресою: м. Умань, вул. Андрія Кизила, 8.

Повідомляє 04744

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.