Гороскоп на 9 березня

Опубліковано: 09.03.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овни схильні до авантюризму, розкиданісті і коливань. Цікавий день забезпечений, але можливі проблеми з ефективністю. Не варто чекати повної ясності: імовірні помилки, дивні збіги обставин, непорозуміння в дорозі. Після вдалого старту можлива пробуксовка. Вам може знадобитися хитрість, спритність, маневреність, готовність до балансу або компромісу. Хороший момент для незвичайної дотепної акції.

Телець (21.04 – 21.05)

Сьогодні Тельці під владою випадкового збігу обставин і повинні бути надто уважні до нюансів. Прагнучи розвіятися і змінити обстановку, варто пам’ятати про можливі ризики. Велика ймовірність опинитися в нештатної ситуації, в якій допоможе тільки винахідливість. Сліпому випадку можна протиставити такі якості, як сміливість, рухливість, гнучкість, швидкість реакцій, неупередженість мислення, особливо в критичних обставинах. Краще відкласти справи, розраховані на стабільність.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам сьогодні не загрожує нудьга, доведеться аж до ночі пристосовуватися до обстановки або чужої стратегії. Деякі ситуації будуть двозначними. День гарний для взаємодії з друзями, але не варто недооцінювати підступність ворогів і спритність конкурентів. Успіхи будуть вищими, якщо ви вмієте не тільки дружити і співпрацювати, але й мистецьки відображати атаки, правильно реагувати на провокації. Якщо ви нехитрі або чекаєте від відносин прозорості, то будете частіше відчувати дискомфорт і нести збитки.

Рак (22.06 – 23.07)

Раків може чекати суєта. Ймовірний ланцюжок сюрпризів, відкриттів, смішних моментів, помилок, розчарувань. Вас можуть підвести люди, в чиїх послугах ви потребуєте, але і ви не застраховані від промахів. Підвищується ймовірність появи «плаваючих» симптомів нездужань, отримання сумнівних результатів від будь-яких зусиль. Успіх залежить від вашої або чужої майстерності, заповзятливості, спритності. Зірки підказують, що однієї і тієї ж мети можна досягти різними методами, або їх дотепним поєднанням.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам доведеться змиритися з неоднозначністю результату. День схиляє до непослідовності, підвищує ймовірність опинитися в двозначній ролі. Може здійснитися інакше бажання змінитися запланований сценарій. Не завжди буде легко зрозуміти справжні мотиви коханої людини, друга, родича, дітей. В якості компенсації, зірки готують несподівані удачі, позитивні побічні ефекти від спонтанних дій. Це хороша доба, якщо ви жадаєте розвіятися, любите пригоди.

Діва (24.08 – 23.09)

Сьогодні Діви схильні ризикувати, не проти модернізувати побут. Якщо вам захотілося провести день не за стандартним сценарієм, варто піти назустріч своїм бажанням. Нові умови подарують вам необхідний драйв, загострять інтуїцію і дадуть стимул до перемоги. Рутина, навпаки, буде пов’язана з безліччю труднощів, інколи виникають з нізвідки. Краще діяти для власного задоволення, а не заради чужого схвалення. Добре займатися випробуваннями і роботами, пов’язаними з технікою, електрикою.Гороскоп на 9 березня

Терези (24.09 – 23.10)

Цей день Терезам варто провести в динаміці, наприклад, в поїздці. Обстановка розташовує до рухливості і цікавості, стимулює підприємницькі якості, допомагає вдосконалити водійські навички або спортивні вміння. Буде доречна пряма або завуальована активність в особистих відносинах, але не варто повністю перехоплювати ініціативу: у партнера повинно залишитися якщо не право лідерства, то хоча б право голосу. Важливо рахуватися з самопочуттям, при перевантаженнях плюси можуть перетворитися в мінуси.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам сьогодні краще ловити шанс і не поспішати з висновком. Це підходящий момент для експерименту, але ризикувати краще вільним капіталом, або тим, що вам не дуже дорого. Неоднозначне враження може залишити купівля, особливо, якщо ви купуєте техніку, електроніку, спорядження, інформаційний або програмний продукт. Ситуація дозволяє застосувати різні варіанти та методи. У разі незадоволення зробленим, буде можливість вдатися до повтору, обміну, тесту, повернення до вихідної точки.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сьогодні Стрільцям важливо володіти мистецтвом динамічного балансу. Багато обставин в вашу користь, але втрата рівноваги зрушить чаші вагів і поверне ваші зусилля проти вас. День гарний для гри і експерименту, але можлива також схильність до інтриг і спекуляцій. Життя може змусити вести паралельно різні справи. Зірки радять вам грати чесно, не ускладнювати собі життя протиправними діями, сумнівними та неетичними вчинками. Корисні помірні физическе навантаження, зміна вражень.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам варто уникати категоричності і звички підходити до всього з своїми лекалами. Сьогодні багато залежить від гри випадку, а також від вашої здатності орієнтуватися в обстановці і пристосовуватися до неї. Якщо ви не в силах відмовитися від пригод або ситуація змушує вас діяти терміново, варто розмежувати область ризику та інші сфери життя. Стане в нагоді обачність на незнайомій території, не завадить аккруатность при користуванні чужими речами або участь у чужих справах.

Водолій (21.01 – 19.02)

Цей день допомагає Водоліям вибрати кращий шлях з доступних на даний момент. При сумнівах, можна покластися на волю випадку, так як сьогодні потік зовнішніх подій гармонує з вашими природніми потребами. Добре провести час в товаристві однодумців. Вдалий момент для участі у неформальних заходах, флеш-мобах та інших оригінальних вільних акціях «на злобу дня». Однак зірки не радять вам ставати явним лідером: якщо щось піде не так, саме вас звинуватять в провалі.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам варто пам’ятати, що будь-які ініціативи цього дня ризиковані. Ви можете повторити одну з найстаріших помилок або помилитися, діючи в новому стилі. Велика ймовірність розтратити увагу або ресурси в гонитві за різноспрямованими бажаннями. Можливе загострення конкуренції, не виключені напружені відносини з начальством і з людьми, які зазвичай до вас прихильні. Також, це день невизначеності: конфлікт буде важко довести до логічного фіналу, результати зусиль можуть виявитися під питанням.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.