Правоохоронці Умані розповіли дітям про небезпеку, яку може нести Інтернет

Опубліковано: 09.03.2018

Захід відбувався в Уманській загальноосвітній школі № 8. Дітям 8-го класу розповіли про їх права та кібербулінг у формі лекції та перегляду відеоролику.

Правоохоронці Умані розповіли дітям про небезпеку, яку може нести ІнтернетНещодавно інспектори ювенальної превенції сектору превентивної діяльності Уманського відділу поліції завітали до Уманської загальноосвітньої школи №8. Розповіли учням 8-го класу про їхні права та обов’язки, про види злочинів та відповідальність за вчинення протиправних дій. Поліцейські нагадали школярам правила поведінки у громадських місцях. Порадили, як діяти в різних небезпечних ситуаціях. Зокрема, зосередили увагу дітей на понятті віртуального терору – кібербулінгу,  який став популярним в соцмережах у 21 столітті з метою нашкодити або принизити людину.

Правоохоронці закликали дітей, якщо вони не в змозі вирішити проблему самостійно, не отримавши підтримки від батьків і педагогів, відстоювати свої права потрібно за допомогою правоохоронних органів. Нормами Цивільного кодексу, Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу передбачено, що саме батьки несуть цивільну та адміністративну відповідальність за порушення закону їхніми дітьми. А в деяких випадках — навіть кримінальну відповідальність.

Сектор комунікації поліції Черкаської області 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.