Двоє братиків з Монастирищенського району страждають від рідкісної недуги

Опубліковано: 12.03.2018

Двоє братиків з Монастирищенського району страждають від рідкісної недуги

У родині Світлани Лісової з Нового Міста, що на Черкащині, велика біда – обидва її синочки хворі на рідкісну генетичну хворобу – м’язову дистрофію Дюшена (невиліковна хвороба, яка вражає м’язи кінцівок та м’язи усіх органів та систем, в тому числі й серцевий м’яз), передає ТСН.

«У старшого Андрія хвороба проявилась з 3-річного віку, а у меншого зміни розпочались у першому класі. Нещодавно їх обох прооперовано в медичному центрі. Після операції стан старшого 13-річного Андрія погіршився, відтепер йому потрібен ретельний догляд, тривале лікування. Наразі він не встає, не розмовляє, їсть через зонд. Страждає на пролежні. Меншому 8-річному Ромчику краще, але вставати і ходити йому важко. Йому потрібне додаткове обстеження», – розповідає мама хлопчиків.

Фінансові витрати повністю на мамі-одиначці, для неї навіть кошти на щоденні ліки і підгузки для старшого сина назбирати без сторонньої допомоги важко. Тож додаткові витрати взагалі непосильні.

«Буває, молодший підійде до старшого брата, візьме його за руку, погладить. Андрійко відразу реагує на дотик брата, злегка посміхаючись. Подекуди мені здається, що він щось хоче сказати. Але зрозуміти сина я не можу. Мені дуже важко дивитись на муки Андрійка, проте маю докладати усіх зусиль, аби у молодшого хвороба не прогресувала. Я щиро вдячна усім, хто підтримував нас. Проте нам знову потрібна стороння фінансова підтримка. Я буду вдячна всім, хто відгукнеться на нашу біду і підтримає мене та мою родину у важку хвилину», – каже Світлана.

Реквізити для допомоги:

Номер рахунку картки «Приватбанку»: 4149497846649251.
Світлана Лісова

Група допомоги https://www.facebook.com/groups/156255371700620/

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.