Студентка УДПУ нагороджена дипломом з відзнакою за дослідження про Голодомор

Опубліковано: 13.03.2018

Студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександра Смілянець стала однією із 23 переможців Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і творчих робіт ім. Володимира Маняка та Лідії Коваленко, присвяченого роковинам Голодомору. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі УДПУ.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Диплом з відзнакою за дослідницьку роботу «Відео-інтерв’ю зі свідком Голодомору 1942-1933 рр. Феодосією Клімовою» Олександрі урочисто вручив заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей. Поезії уманської студентки, присвячені трагічним сторінкам історії України, також перемогли у номінації «Кращі дослідницькі і творчі роботи студентів, аспірантів, молодих науковців».

Студентка УДПУ нагороджена дипломом з відзнакою за дослідження про Голодомор

«Цю роботу я присвятила тим, хто пережив жахіття комуністичного тоталітарного режиму і не перестав вірити у Бога, – поділилася своїми враженнями Олександра Смілянець. − Я почала досліджувати тему геноциду українського народу 1932−1933 рр., щоб віднайти відповіді на питання: «Як живуть ті, хто витримав голодомор – біль, втрати і приниження людської гідності? У що вірили тоді і в що вірять зараз? Чи бояться вони смерті? Я прочитала багато книг, присвячених темі Голодомору 1932−1933 років, але тільки після розмови з живим свідком усвідомила трагедію Голодомору».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.