Гороскоп на 17 березня

Опубліковано: 17.03.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам доведеться попрощатися з минулим і налаштуватися на новий лад. Необхідна «готовність номер один», якщо ви будуєте кар’єру або вже вступили в посаду, взяли відповідальність. Можливі залишкові сумніви, потрібна рішучість надійде ближче до кінця дня. Для вирішення стратегічних завдань в нагоді довгостроковий план, але можна зробити хоч щось прямо цим вечором, щоб дати собі стимул. При цьому вам буде потрібно максимальна обережність, щоб не нашкодити собі на самому початку своєї імпульсивністі.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці можуть провести основну частину цього дня в роздумах і коливаннях. Нерішучі Тельці отримають можливість відкласти незворотний крок. Не варто планувати на цю добу напряжну роботу і сподіватися на вражаючі досягнення. Важливіше позбутися ілюзій, пов’язаних з минулим періодом, інакше ви почнете боротися з вітряними млинами замість того, щоб вирішувати актуальні завдання. В кінці дня можливий несподіваний приплив енергії, як ним розпорядитися, вам підкаже інтуїція або обстановка, передає Ukr.Media.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам сьогодні краще утриматися від важливих рішень і починань, особливо, на тлі старих неподолані сумнівів. Звичка або інерція можуть штовхнути вас у напрямку, який вже втратив актуальність. Ви ризикуєте побачити виклик чи загрозу там, де їх немає, і не помітити нових можливостей і вимог. В кінці дня ви можете раптово зайнятися чимось новим, ймовірно, під впливом обставин або за компанію. Успіх не гарантований, але є шанс навчитися на помилках, отримати «бойове хрещення».

Рак (22.06 – 23.07)

Вранці Раків підбадьорить щасливе передвістя або обнадійливе передчуття. У першій половині дня, на свіжу голову, продуктивна візуалізація бажань, особливо спонтанна. Не варто недооцінювати важливість фантазій: картини, які малює вам сьогодні уява, цілком можуть стати реальністю. Вечір покаже, що буде новий етап гострого суперництва або виснажливої боротьби за «місце під сонцем». Корисно знайти щось, здатне підтримати ваш конструктивний бойовий дух.

Лев (24.07 – 23.08)

У першій половині дня Львів може переслідувати відчуття вразливості або безсилля, не виключено низький фізичний тонус. Не варто змушувати себе займатися справами, якщо ви не відчуваєте потрібного настрою. Сьогодні важливіше не зациклюватися на минулому і вчасно перекрити канали, по яким ваша енергія витікає в невідомому напрямку. До ночі ймовірний раптовий прилив бадьорості, але варто відразу поставити межі ентузіазму. Навіть у дрібних операціях потрібна обережність, щоб уникнути поломок і інших неприємностей.

Діва (24.08 – 23.09)

Діви можуть аж до ночі залишатися заручниками ситуації або чужого настрою. На цей день краще не призначати переговори: друга сторона може бути до цього не готова. Краще сконцентрувати увагу на власних справах, так як зараз з’являється непогане поле для дій, з відмінною віддачею в перспективі. Перший шанс у даному напрямку ймовірний вже цього вечора, але будьте напоготові: вас може чекати короткий, але вельми суворий тест. Не завадять заходи безпеки, особливо, якщо ви імпульсивні.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам краще поступитися ініціативою іншим. Не варто виступати з пропозицією, поки вас не запросили до діалогу, або проявляти знаки симпатії, поки вам не дали аванс. Вранці нові зрушення і різкі зміни малоймовірні, можна відпочити, зайнятися нескладними поточними дрібницями, поправити здоров’я. Увечері важливо вчасно реагувати на будь-які сигнали від людей, в яких ви зацікавлені. Не варто піддаватися на провокацію і починати розмову з конфлікту: це небезпечно і для відносин, і для загальної справи.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам зірки радять провести цей день у товаристві близьких по духу людей або наодинці з власними думками. Ваші особисті відчуття сьогодні скажуть більше, ніж сторонні поради. Аж до вечора можлива підвищена емоційність, вас можуть переслідувати творчі задуми, любовні мрії, романтичні картини минулого або майбутнього. Пізній вечір може вимагати виходу зі світу ілюзій і мобілізації уваги на конкретних термінових справах. Важлива оперативність у критичній ситуації.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям сьогодні не варто розраховувати на прорив. Небажано залишати будинок чи інше обжите місце. Незважаючи на очевидну необхідність змінити стиль дій, ви не будете схильні квапити події. Можливо, вас будуть переслідувати сумніви, ви продовжите спроби примирити протилежності і знайти компроміс. Новий сплеск енергії імовірніше наприкінці дня. Не варто впадати в іншу крайність і йти по лезу бритви, особливо, в новому для себе напрямку, при наявності лімітів і фінансових ризиків.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Напередодні відповідального кроку Козерогам необхідна пильність. Варто прислухатися до власного чуття, якщо воно попереджає про можливу загрозу, і прийняти до уваги будь-які сигнали зовнішнього середовища, що свідчать про неблагополуччя. Не зашкодять заходи проти травматизму і кроки, спрямовані на охорону будинку, володінь, території. В кінці дня життя може змусити вас проявити ініціативу екстрено і проти волі, не виключена провокація, нештатна ситуація. Критичний момент можливий в побуті, в сім’ї.

Водолій (21.01 – 19.02)

У Водоліїв додається таємних турбот і проблем. Свої зусилля доведеться направити в більш вузьке русло, можливо, проти волі. Основну частину дня краще провести в спокійному режимі. Варто переконатися, що ви в безпеці, у вас за спиною не причаївся ворог. Найбільш яскраві події обіцяє вечір. Ви можете бути поставлені в умови, коли вашої думки не питають, а ваша участь в подіях необхідна. У той же час, подолання кризи згодом обіцяє нагороду, хоча зараз це може бути не очевидно.

Риби (20.02 – 20.03)

До настання вечора Риби будуть жити у власному ритмі. При цьому ніщо не завадить зберігати сприйнятливість і тонко відчувати нюанси ситуації. Вам може бути важко розлучитися зі звичною маскою, ви можете вагатися, йти від проблем, багато чого відкладати. В кінці дня обставини змусять перейти від компромісу до однозначності. На щастя, питання, яке вам доведеться вирішувати, ще не буде доленосним. У більшості випадку, вибір зараз краще зробити на користь «ні», а не на користь «так».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.