Бізнес-гороскоп на 19 березня

Опубліковано: 19.03.2018

15_main

Овен

Кожна маленька перемога буде тільки зміцнювати вашу впевненість у собі. Ви зможете пишатися собою не просто тому, що ви любите тішити своє самолюбство, а тому що ці невеликі успіхи лише встеляють шлях до справжнього тріумфу. Тепер подумайте про те, що людину прикрашає скромність.

Телець

Сьогодні зірки не рекомендують вам ділитися вашими новими ідеями. По-перше, ви напевно ще не все продумали. А по-друге, велика ймовірність того, що ваші ідеї будуть самим простим способом вкрадені в особистих цілях.

Близнюки

Сьогодні допомога може прийти звідти, звідки її зовсім не чекали. Несподівано ви можете отримати дуже цінну інформацію, яка стане вам у пригоді в тій справі, якою ви зараз займаєтеся. Вам взагалі щастить останнім часом, тому ловіть свій шанс досягти успіху ще в якій-небудь області.

Рак

Сьогодні вам належить дізнатися багато нового про вашу спеціальність, її специфіку, історію та значення у світовому масштабі. Можливо, щось із цих відомостей викличе посмішку на вашому обличчі, однак більшість з них напевно стане в нагоді вам в майбутньому, тому зірки рекомендують запам’ятовувати.

Лев

Сьогодні дуже гарний день для того, щоб зважитися нарешті на відчайдушний крок: спробувати змінити роботу або поговорити з начальством начистоту. Напевно час для подібних дій уже настав, і вам залишилося тільки загартувати дух у відповідності з поставленими цілями.

Діва

Невблаганно наближається дедлайн, а роботі кінця-краю не видно? Це нормально, чи вам не знати. Швидко збирати себе по частинах і зробите неможливе — сьогодні це вам цілком по силам.

Ваги

Не поспішайте сьогодні ділитися вашими потаємними думками з колегами або іншими людьми, з якими вас пов’язують ділові, а не особисті узи. Швидше за все, нічого доброго вони вам у відповідь не скажуть. В кращому разі — не звернуть уваги на ваші слова, що буде дуже прикро.

Скорпіон

Сьогодні зірки рекомендують вам у всьому шукати підступ. Напевно в якомусь дуже цікавому і багатообіцяючому діловому реченні є підводні камені, яких з тієї або іншої причини не помічаєте. Постарайтеся, однак, не підозрювати всіх і вся — так і рехнуться можна.

Стрілець

Не варто захоплюватися азартними іграми. Зірки не обіцяють вам у цьому успіху. Кращий спосіб збільшити свій добробут – чесно заробити все необхідне. У вихідний день це зробити, звичайно, досить проблематично, але продумати всі шляхи і способи – більш ніж можливо.

Козеріг

Не варто марно нарікати на життя і бути незадоволеним своїм місцем служби. Ви ще не цілком зрозуміли, які перспективи вона відкриває перед вами. Постарайтеся це перевірити і терміново скористатися можливостями, а то в цей раз все точно пройде повз вас.

Водолій

На цей день дедлайн не призначено? Якщо ні — вважайте, що вам крупно повезло. Довести до розуму будь-яку справу нині практично немає шансів — весь час будуть вилазити якісь недоробки.

Риби

Сьогодні зірки радять вам відпочити — попереду серйозні завдання, які вимагатимуть від вас помітної напруги. Але постарайтеся, щоб ніхто цього не помітив, інакше не минути вам знущань з боку колег, партнерів або випадкових спостерігачів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.