Гороскоп на 20 березня 2018 року для всіх знаків Зодіаку

Опубліковано: 20.03.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

День налаштує Овнів на практичний лад, дозволить перейти від слів до планомірних наполегливих дій по організації фундаменту нового проекту. Робота допоможе подолати останні сумніви. Це вдалий момент для першого внеску у задуману справу, якщо його база – законність і стабільність. На перший план може вийти заробіток завдяки професії або посаді. Добре займатися господарством, бізнесом, ресурсами, організацією постачання. Не завадить внести більше системності у звичну схему живлення, передає Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Для Тельців це важливий і потенційно успішний день. У більшості починань вам сьогодні забезпечена солідна зовнішня підтримка, але багато залежить і від вашої власної організованості, наполегливості, цілеспрямованості. Важливо вчасно користуватися своїми офіційними правами і можливостями. Прекрасний день для демонстрації майстерності, підтвердження кваліфікації, заявки на високий професіоналізм. Важливий момент для бізнесменів, менеджерів, тренерів, військових, індивідуальних підприємців.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам варто зменшити темп, взяти на озброєння грунтовність, терпіння, послідовність. Сьогодні зростають вимоги до якості і надійності. Планомірні дії важливіше слів. Щоб виконати завдання на належному рівні, потрібні стабільність і захищеність. Не варто сподіватися на щасливий випадок. Може знадобитися усамітнення, забезпечення необхідними інструментами, ресурсами, інгредієнтами. Ретельність і системність актуальні подвійно, якщо мова йде про щось матеріальне і життєво важливе.

Рак (22.06 – 23.07)

Сьогодні Раки можуть розраховувати на підтримку, насамперед, фінансового і технічного характеру. Навіть якщо вона виявиться мінімальною, з неї можна отримати багато корисного. До перетину практичних інтересів може додатися схожість переконань. Це хороший момент для початку офіційної співпраці, особливо, якщо воно розраховане на тривалий термін. Попутно, ви можете відкрити для себе нові перспективи, пов’язані з відродженням або трансформацією якогось особистого творчого проекту.

Лев (24.07 – 23.08)

Цей день змусить Львів бути практичніше. Важливі професіоналізм і знання економічних реалій. Рядовим працівникам потрібна ретельність: поряд з майстерністю, вона дозволить бути поміченими і дасть перспективу поступового зростання. Керівникам знадобляться такі якості, як далекоглядність, хазяйновитість. Працездатність може частково залежати від правильної дієти. Встигнути багато допоможе самодисципліна. Сьогодні добре займатися організацією постачання, фінансування, виробничих процесів.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам день відкриває шлях до законного розширення можливостей, наприклад, переведення аматорських умінь на професійний рівень. Не варто втрачати час, якщо ви хочете відкрити бізнес за кордоном. Якщо ви послідовні і не ліниві, ваша удача не буде випадковою і обіцяє гарне продовження. Вирушаючи у відрядження або починаючи справу, можна розраховувати на стабільний успіх, але варто врахувати, що він навряд чи буде швидким: може знадобитися час на розкрутку, адаптацію, залагодження формальностей.Гороскоп на 20 березня 2018 року для всіх знаків Зодіаку

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам не варто концентруватися на психологічних проблемах відносин. Більш важлива, а іноді і ключова, їх економічна складова. Варто приділити увагу планам, пов’язаних з кредитом, іпотекою, страховкою. Може стати актуальним візит до податкового інспектора, рієлтору. Важливі господарські питання. Добре відвідати будівельний майданчик, ринок, вникнути у виробничі або торговельні тонкощі. Найбільш якісні платні послуги. Попередити форс-мажорні ситуації допоможе порядок.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Для Скорпіонів сьогодні важлива матеріальна сторона, але зірки радять враховувати і етичний момент. Це хороший день для співпраці професіоналів, у виграші буде насамперед спільна справа. Щодо фінансової складової все може бути не настільки ясно, можливо, партнеру потрібний час для уточнення своїх вимог або виконання ваших. Варто проявити поблажливість і терпіння по відношенню до того, хто в більш слабкій позиції. Прагнучи комусь допомогти, не чекайте негайної винагороди.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям сьогодні краще зайнятися робітниками, матеріальними або господарсько-побутовими питаннями, проявивши при цьому послідовність і серйозність. День допомагає внести в звичний розклад більше системності. Варто приділити час постачання, фінансування рутинних процесів. Добре підбирати помічників-професіоналів, заодно можна протестувати і власну майстерність. Не варто покладатися на слова і документи, найкращою перевіркою буде практика. У платіжних і торговельних операціях потрібна акуратність.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козероги можуть закладати базу важливого проекту, демонструвати і нарощувати свою професійну майстерність. День допомагає діяти послідовно і неухильно, зберігати витримку, цінувати час, економити особисті ресурси. Добре займатися фінансами, організацією бізнесу, технічною і прикладною творчістю. Якщо ви розпорядженні вільним часом, варто відпочити, але краще не створювати собі тепличні умови. Корисні помірні продумані навантаження, самопочуття поліпшить грунтовний масаж.

Водолій (21.01 – 19.02)

Для Водоліїв можуть представити інтерес теми, пов’язані з фінансами і нерухомістю. На свій власний будинок, авто або інший притулок багато представників знаку будуть дивитися як на фортецю, яку заборонено вхід стороннім. День посилить хазяйновитість, практичність, домовитість, але також і впертість, скритність, інертність. Навряд чи вийде вести кілька справ одночасно. Добре займатися нульовим етапом ремонту або будівництва, облаштуванням земельних володінь, системним освоєнням території.

Риби (20.02 – 20.03)

Цей день дисциплінує Риб, допомагає діяти впевнено і цілеспрямовано. Мотивацією можуть стати гроші, речі, кар’єра, стабільне майбутнє. Вдалий момент для будь-якого практичного починання, в тому числі, для дій з далеким прицілом. Намітивши приблизний план, можна дати волю інтуїції і скорегувати частину стандартних загальних правил під свої потреби. Незважаючи на безпеку угод, варто бути акуратніше в питаннях купівлі-продажу: є ризик не врахувати кілька моментів, що не регулюються законом.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.