Умань: рятувальники отримали нове спорядження

Опубліковано: 20.03.2018

Фото (52)

19 березня в актовій залі Уманського РВ Управління ДСНС відбулась службова нарада на якій було проаналізовано роботу підрозділу в умовах посиленого варіанту пов‘язаного із погіршенням погодних умов.

Крім керівного складу Управління та особового складу підрозділу, участь у нараді також взяли заступник голови Уманської міської ради Людмила Кирилюк та керівник апарату Уманської державної адміністрації Наталія Сиротюк.

Попри об‘єктивні складнощі в роботі підрозділу, пов‘язані із недостатньою кількістю важкої техніки та проблемами у взаємодії між відомчими організаціями під час спільних дій, доповідачі високо оцінили самовіддану та професійну роботу підрозділу.

Як підтвердження, під час наради Людмила Кирилюк та Наталія Сиротюк передали начальнику Уманського міськрайонного відділу нове спорядження, яке було придбано за рахунок Уманської міської ради та міського бюджету. Отримуючи 4 тепловідбивні костюми, сучасні пожежні каски та панорамні маски, на загальну суму у 250 тисяч гривень  Олександр Лебідь пообіцяв, що підрозділ і надалі зробить усе можливе аби населення міста та району почувалося безпечно, а громадяни завжди могли розраховувати на оперативні та професійні дії рятувальної служби.

На завершення наради за високий професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків особовий склад Уманського РВ та 14-ДПРЧ отримали почесні грамоти та подяки від МВС, ДСНС, обласної та районної адміністрації, обласної ради.

 

Джерело:Управління ДСНС України у Черкаській області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.