Гороскоп на 22 березня

Опубліковано: 22.03.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні головною зброєю Овнів може стати комунікабельність, а головною здобиччю – інформація. Поки не зібрані необхідні відомості, краще не приступати впритул до справ. Не виключено, що вам будуть частіше зустрічатися люди з минулого. Може знадобитися список колишніх клієнтів, попутників. Можлива вісточка від колишнього партнера або об’єкта симпатій. Вас може розшукати шкільний друг чи інша людина, з яким у вас пов’язані спогади, або ви самі з якоїсь причини вирішите відновити з ним контакт, передає Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям варто відволіктися від суто матеріального боку подій і відмовитися від тотальної зосередженості на собі. Сьогодні доречна легкість у спілкуванні, знадобиться більш широкий і неупереджений погляд на світ. З’являється можливість пустити в хід таємні знання або контакти з минулого. Настала пора підняти старі записи або відновити деякі неформальні зв’язки. Будь-які конкретні починання краще розглядати як цікавий доробок, з якого, можливо, щось вийде при певних зусиллях.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Сьогодні зросте цікавість Близнюків, а також їх товариськість. Завдяки поєднанню цих якостей, багато представників знаку буде в курсі новин і не залишаться одні. Можна тимчасово відмовитися від жорстких правил, знехтувати термінами і стандартами. Якщо неможлива свобода дій, вдасться взяти своє за рахунок свободи думки і слова. Думки можуть бути звернені в минуле, ви можете несвідомо притягувати до себе давні контакти і сюжети. Можливий контакт зі старим другом, повернення в колишнє співтовариство.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам, особливо честолюбним, зірки радять зайнятися відновленням зв’язків. Одночасно, не завадить освіжити в пам’яті колишні думки або доступ до забутих інформаційних джерел. Варто спробувати встановити контакт з потрібною людиною, надавши йому дружню послугу, поставивши цікаве питання або майстерно спровокувавши зустріч. Це підходящий момент для пошуку альтернативи, але не на шкоду основним напрямкам. Можливо, вам не варто афішувати свої дії і присвячувати в них владного партнера.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам варто зробити перерву в нудних рутинних клопотах, неприємних трудомістких заняттях і справах, пов’язаних з підвищеною відповідальністю. Цей день сприяє необтяжливої вільному спілкуванню, допомагає розцвітити строкатими свіжими враженнями суворі будні. Варто нагадати про себе однодумців, з’являється шанс повернути колишню популярність. Підняти настрій може легкий флірт. Добре прийняти участь у заході з ностальгічним відтінком, наприклад, побувати на зустрічі старих друзів.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам зірки радять мислити більш гнучко і менш шаблонно. Зараз навіть у важкій ситуації може з’явитися свій плюс. Вам може несподівано запропонувати підтримку або дати цікаву інформацію друг по нещастю. Можливо, у вас нарешті з’явиться шанс застосувати незвичайні ідеї, які не вписуються в загальноприйняті рамки і вже не перший день лежать у вашій свідомості мертвим вантажем. Оригінальне збіг обставин може спростити досягнення порозуміння з начальником або потенційним роботодавцем.Гороскоп на 22 березня

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам варто активніше використовувати можливості цього дня, передусім, у сфері спілкування. Ситуація сприяє переговорам, залучення посередників, а також, що може бути особливо важливим, відновленню колишніх контактів. Не останню роль відіграють ваші особисті якості, в першу чергу, комунікабельність та ерудиція. У діалозі може намітитися пауза, що дозволяє вам зібратися з думками і уточнити тактику. Можливо, опонент вже готовий погодитися з вашою точкою зору або піти на поступки.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам зірки радять бути контактніше і не нехтувати можливістю перейняти чужий досвід. Незважаючи на блискучий особистий потенціал і успішність, ви не можете бути професіоналом у всіх сферах без винятку, а також занурюватися в дрібниці на шкоду головним заняттям. Можливо, вам пора подумати про помічника, який буде займатися за вас рутиною, про вибір лікаря, водія, секретаря або програміста. Не варто поспішати, вибираючи перший-ліпший варіант, є час для спілкування, спостереження, порівняння.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям день дає можливість налагодити зворотний зв’язок. Можливо, ви будете зацікавлені в поверненні колишнього партнера або відновлення перерваного колись діалогу. Може намітитися продовження флірту, романа. Не виключено, що потрібна людина знайде вас сама. В дані добу важлива інтелектуальна сумісність, але згодом в гру можуть вступити і інші фактори. Якщо ви підбираєте партнерів для нової справи, краще не квапити події і дати потенційним кандидатам час проявити себе.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Увагу Козерогів сьогодні може бути прикута до дрібниць або рутинної роботи. Зірки радять уникати невиправданої витрати часу і ресурсів там, де можна вдатися до допомоги зв’язків. Якщо ви товариські, вам не складе труднощів вирішити будь-нагальне питання, дізнатися інформацію. Подвійно корисними можуть виявитися забуті або перервані контакти. Підказку може дати родич. Також, сьогодні непогано піде робота з текстами. В знайомих речах і явищах можуть виявитися нові цікаві подробиці.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні Водолії отримують інформаційну свободу. Стане простіше обмінятися новинами, налагодити контакт. Може знову стати корисним колишнє коло знайомств. Не виключено відродження давнього захоплення, особливо, якщо воно має інтелектуальну забарвлення. У близькому оточенні може з’явитися людина, з яким вам подобається спілкуватися. У вашої щирої раді можуть потребувати діти. Є шанс порозумітися і намітити тимчасовий компроміс у випадку гострого конфлікту інтересів, зіткнення думок або стратегій.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам не варто ухилятися від розмови з домочадцями і обговорення питань, пов’язаних з побутом, житлом, нерухомістю, бюджетом. Від остаточних угод зараз краще утриматися, зате пошук інформації та обмін думками будуть дуже до речі. У разі сумнівів, корисно підняти старі документи, освіжити в пам’яті попередні домовленості. Ваш комфорт буде багато в чому залежати від того, наскільки ви легкий і приємний співрозмовник. Якщо ви перебуваєте в самоті, не варто втрачати зв’язок із «великим світом».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.