Гороскоп на 27 березня

Опубліковано: 27.03.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

День сприяє розкриттю творчого потенціалу Овнів і створює хороші умови для спілкування. Відповідні добу для озвучування ваших ідей, особливо тих, що зберігалися довго і чекали своєї години. Не варто упускати вдалий момент, якщо ви хочете проявити себе в літературній, рекламної діяльності, в області ігор або комунікацій. Сприятливий час для пожвавлення романтичних зв’язків, встановлення контакту з дітьми. Можлива схильність до загальної марнотратності або до окремих дорогих задоволень.

Телець (21.04 – 21.05)

Сьогодні найкраще себе почувають Тельці-екстраверти, у решти представників знаку не виключена легка роздратованість. Увага може бути прикута до сімейних справ, побуту. Вдалий день для творчості, домашніх свят, прийому гостей. Може з’явитися натхнення для назрілих перетворень на особистої території. Підніме настрій контакт з дітьми. Відповідна доба для розмови з батьками, домочадцями. Позитивний вплив матиме хороша освітленість житлових приміщень.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Незалежно від нюансів особистого гороскопа, сьогодні Близнюкам легко відповідати класичному опису власного зодіакального знаку. Атмосфера циєї доби сприяє вільному цікавому спілкуванню, буде нескладно знайти підходящого співрозмовника і знайти потрібні слова. Обстановка може розташовувати до розваг, флірту, жартів. Можна розраховувати на приємні новини. Зростає вірогідність ненароком зустріти когось із старих знайомих, причому саме в той момент, коли ви про них подумали.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам сьогодні важливо не боятися спілкування. Теми, які нещодавно ставали приводом для конфлікту, в цей день будуть обговорюватися на подив легко. Можна знайти спільну мову з дітьми, начальством, представниками фінансових та інших структур. В областях, що цікавлять вас в даний момент, не обійтися без додаткових вкладень. Можуть виявитися актуальними витрати на рекламу, відпочинок, хобі, презентабельний вигляд. Можливо, ви витратите багато коштів на престижні товари і послуги, на потреби дітей.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам не варто втрачати час, якщо потрібно комусь сподобатися чи нагадати про себе. Секрет успіху -помірність і природність. Будь-яке перевищення заходів або спроба надіти маску зіпсують результат, яким би обнадійливим не виглядав початок. Можлива надмірна експансивність. Поганий жарт може зіграти підвищену потребу в увазі. Не варто видавати себе за того, ким ви не є, претендувати на дуже велику територію або на невиправдане розширення прав. Небажано порушувати дієту.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам день дарує внутрішню «іскру». Вітаються креативність і вміння спілкуватися на оптимістичній дружній хвилі. Успіх може залежати від уміння увійти в роль, відповідати образу. Підзарядитися ентузіазмом легко від контакту з друзями або дітьми. Творчим натурам необхідно увагу аудиторії. Можливий селективний підхід до інформації: сприйматися будуть в основному яскраві, сенсаційні або провокаційні новини, рядові події можуть не зазначатися вашою і чужою свідомістю як важливі.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам сьогодні краще вибрати вільний графік, неформальний образ і доброзичливий стиль спілкування. Це відмінний момент для того, щоб відновити зв’язки, заново влитися в компанію, а заодно нагадати про себе потрібним людям. Новий імпульс отримає давня ідея. Добре зайнятися саморекламою або взяти участь в рекламній акції. При цьому у всьому бажано почуття міри. Не варто нескінченно розширювати список знайомств, роздувати бюджет, братися за явно витратний проект, сліпо гнатися за модою і популярністю.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Сьогодні Скорпіони схильні генерувати великі плани або потурати своїм надмірним бажанням. Можливо прагнення взяти реванш, домогтися популярності. Будь-які цілі досяжні, якщо ви застосовуєте правильні засоби. В цей день важливі такі якості, як артистизм і комунікабельність, але не менш корисна старанність, якщо ви підлеглий, і далекоглядність, якщо ви керівник. Якщо ви постійно на увазі і залежні від думки публіки, успіх буде залежати від уміння вибрати правильний образ.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Для Стрільців це вдалий день, якщо невеликі запити. В залежності від ситуації, ви зможете просунутися в задуманій справі або згладити гостроту кризи. Можливі хороші новини, що радують зустрічі. Є шанс відновити листування, реанімувати почуття, порозумітися з дітьми. Відповідний момент для короткої подорожі. Якщо у вас великі амбіції, ваше таємне честолюбство навряд чи буде повністю задоволено, а розширення вашого кругозору або впливу може відбутися на умовах, які вам неприємні.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Ці добу стимулюють Козерогів на творчість і підказують рішення для нестандартних ситуацій. Невід’ємна умова успіху, натхнення, при цьому неважливо, звідки саме ви його отримаєте, з новин, любові, креативних занять, контактів з підростаючим поколінням чи іншого джерела.Часом можливий надмірний ентузіазм. Не варто захоплюватися небезпечними іграми в любовній і фінансовій сферах. Небажано сподіватися на друзів, довіряючи їм свої гроші або розкриваючи почуття.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні Водоліїв приваблює ідея появи перед аудиторією, манять зустрічі з приємними, яскравими, талановитими людьми. Зірки підказують, що це чудова думка, особливо, якщо ви зацікавлені в увазі публіки. День гарний для поновлення діалогу, реанімації взаємних симпатій, повернення колишніх клієнтів, партнерів, учнів, для відвідування рекламних і розважальних заходів. Спровокувати новий конфлікт або роздути старий може різниця переконань, боротьба за популярність або вплив.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам сьогодні краще займатися творчою роботою. Непогано піде діяльність, пов’язана з літературою, малюванням, медициною, рекламою, іграми, вихованням дітей. Більш очевидною може стати зв’язок між працьовитістю, талантом і заробітком. У спілкуванні з оточенням не вітається зайва відстороненість або надто серйозний тон. Розташувати до себе людей буде простіше, володіючи дружелюбністю і почуттям гумору, часом вирішальним моментом буде акторська майстерність. Може стати актуальним візит до лікаря.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.