Житель Монастирищини зберігав наркотики та зброю

Опубліковано: 27.03.2018

Житель Монастирищини зберігав наркотики та зброю

Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами незаконного виготовлення, придбання, зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів у великих розмірах та носіння, зберігання, придбання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу.

Житель Монастирищини зберігав наркотики та зброю

В ході досудового розслідування, 08 лютого 2018 року під час обшуку за участі працівників Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури у жителя одного із сіл району працівниками поліції виявлено та вилучено 1295,277 грам особливо небезпечного наркотичного засобу, обіг якого заборонено – канабіс. Даний громадянин влітку 2017 року, перебуваючи на полях, берегах ставків та в лісосмугах, що розташовані в адміністративних межах Монастирищенського району Черкаської області, умисно, незаконно, з метою збуту придбав, шляхом збирання рослини роду коноплі, які переніс до житлового будинку, до приміщення дровітні та на горище будинку за місцем свого проживання, де вчинив дії, спрямовані на приготування до використання та вживання вказаних рослин шляхом відокремлення їх верхівкових частин з листками від стебла, висушування та подрібнення, а також шляхом їх поміщення в ґрунт квіткового горщика, культивування та подальшого доведення рослини до стадії достигання, висушування, внаслідок чого умисно, незаконно виготовив особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – канабіс, який умисно, незаконно, зберігав з метою збуту.

Житель Монастирищини зберігав наркотики та зброю

Крім того, у вказаного громадянина під час обшуку виявлено пістолет «ZORAKI» моделі 914-S,  калібру 9 мм, що являється гладкоствольною короткоствольною вогнепальною зброєю, придатною для заподіяння людині небезпечних для життя або смертельних ушкоджень, який останній зберігав в кухонній шафі кухонної кімнати житлового будинку.

Житель Монастирищини зберігав наркотики та зброю

В ході проведення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні проведено 14 судових експертиз.

26 березня 2018 року Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури за вказаними фактами чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307 КК України,ч.1 ст.263 КК України.

На даний час вирішується питання про обрання даному громадянину запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Довідково: санкцією ч.2 ст.307 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років, санкцією ч.1 ст. 263 КК України – позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

 

За повідомленням прес-служби Уманської місцевої прокуратури

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.