Антон Яценко займається розбудовою “Софіївки” та розвитком Умані

Опубліковано: 29.03.2018

Соф

Нещодавно у соцмережах  з`явилось  відео, в якому мер Умані Олександр Цебрій зазначає, що він долучений до проекту по розбудові та розширенню меж Національного дендрологічного парку «Софіївка». Такий коментар міського голови дуже здивував народного депутата України Антона Яценка. Тому парламентар у відеоінтерв`ю чітко роз`яснив, хто і які проекти наразі реалізовує у місті Умань.

«Що стосується проекту по розбудові дендропарку «Софіївка» зазначу,  що реалізація проекту стала можливою завдяки тому, що до законопроекту № 7000 від 15.09.2017 «Про Державний бюджет України на 2018 рік» у другому читанні Урядом враховані подані мною пропозиції: на здійснення заходів з реконструкції та будівництва об`єктів на території Національного дендрологічного парку «Софіївка» виділено 75 млн грн.

Уманська міська влада ніякого фінансування з міського бюджету не давала. Мер Олександр Цебрій  навіть не бере участі в нарадах (яких було уже понад 10) по розбудові  «Софіївки» і будь-яких ідей від нього не звучало взагалі» – прокоментував народний депутат.

Як виявилось, дендропарк «Софіївка» абсолютно ніякого відношення немає до міста Умань та до його керівництва. Цей об`єкт знаходиться у підпорядкуванні Національної Академії Наук України.

Антон Яценко зауважив, що на проект по реконструкції площі Соборності та набережної біля Осташівського ставу Уманська міська влада надала лише 10% фінансування та розробила проектно-кошторисну документацію. А 90% фінансування на проекти було виділено з держбюджету завдяки зверненням та поданим народним депутатом пропозиціям.

«В цьому році є багато спільних проектів. Тому дуже дивує така «показушна» поведінка мера, який намагається чужими проектами закрити свої проблеми. Наприклад, сьогодні жахлива ситуація у міській  лікарні, яка давно потребує ремонту чи прибирання снігу по місту» – зазначив парламентар.

Окрім того, Антон Яценко звернувся до мера Олександра  Цебрія та закликав його не приписувати собі чужих проектів та заслуг:

«Така поведінка некоректна і ставить під сумнів Вашу адекватність. Займіться краще своїми прямими обов`язками міського голови та сконцентруйте свої основні зусилля на вирішенні проблем міста та його жителів».

Як зазначив народний депутат, він завжди допомагав і буде допомагати розвивати місто Умань та готовий співпрацювати з мерією по будь-яких питаннях, які покращуватимуть життя уманчан.

Нагадаємо, що за останні роки за ініціативи Антона Яценка у місті Умань реконструйовано сквер імені Т.Г. Шевченка,  побудовано комплекс фонтанів «Перлина кохання», проведено цілодобову воду тощо.

«З впевненістю скажу, що нам спільно з усіма уманчанами вдасться перетворити Умань в справжнє квітуче європейське місто!» – переконливо запевнив народний депутат.

#АнтонЯценко #Умань #Софіївка #дендропаркСофіївка #розбудоваСофіївки #фонтани #перлинакохання #туризм #Умань_туристичний_центр #Уманьтуристична

1 Comment

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.