Бізнес-гороскоп на 30 березня

Опубліковано: 30.03.2018

15_main

Овен

Сьогодні вам не варто довго розповідати кому б то не було про ваших справах робітників, бо навряд чи кому-то ці самі справи будуть цікаві. Постарайтеся забути про роботу хоча б на один день і зануритися в атмосферу легкості, безтурботності і відчайдушності. Благо можливість буде.

Телець

Сьогодні вам не доведеться довго з’ясовувати стосунки з вашим безпосереднім начальником. Швидше за все, він використовує важелі влади і без зусиль з їх допомогою спростує всі ваші незаперечні аргументи. Постарайтеся домогтися своїх цілей більш заплутаним, обхідним шляхом.

Близнюки

Сприятливий день для полювання за чимось, що дуже непросто здобути. Або за кимось. Нині ваші шанси досягти успіху досить високі, хоча методи доведеться використовувати нетрадиційні.

Рак

Вам належить ділова поїздка? Сьогодні чудовий день, щоб поговорити на цю тему з начальством. Можливо, ви зможете виторгувати собі підвищені відрядні, а може бути просто розумно поговоріть по справі — теж зайве.

Лев

Сьогодні вам доведеться цілий день займатися абсолютно марними, на ваш погляд, справами. Наприклад, систематизувати важливі папери, які лише уповільнюють процес заробляння грошей або ж перекладати якісь продукти праці вашої фірми з місця на місце.

Діва

Сьогодні велика небезпека того, що у вас не залишиться жодної вільної хвилини на відпочинок і розмови про життя з колегами: весь робочий день від і до доведеться присвятити виключно роботі і нічого крім роботи. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб це неподобство в майбутньому не повторювалося.

Ваги

Сьогодні вам крім своїх основних обов’язків доведеться зайнятися ще і підготовкою гідної зміни ветеранам вашої справи. Завдання це виявиться нелегке, але захоплююче, тому постарайтеся виконати його з максимумом старань і задоволення – стане в нагоді в майбутньому.

Скорпіон

Сьогодні ви перебуватимете в чудовому стані і духу: будь-які проблеми здадуться вам незначними і не вимагають ніяких зусиль. Однак справа у вас є, і зовсім не таке просте, як здається на перший погляд, так що приступайте до нього з усією серйозністю.

Стрілець

Сьогодні вам варто якомога більше часу провести з родиною. Постарайтеся звести час, проведений на робочому місці, до необхідного мінімуму і при першій же можливості залишайте насиджене офісне містечко. Ви зараз куди потрібніше вашим рідним і близьким, ніж колегам і партнерам.

Козеріг

Якщо вам не запропонували брати участь у розробці нового проекту, не треба вимагати у начальника включити вас у справу: він просто бачить, скільки ви на себе берете. Останнім часом ви так зациклилися на роботі, що вам при найменшому зниженні навантаження здається, що щось йде не так. Відпочиньте трохи.

Водолій

Сьогодні особливо доведеться багато попрацювати присвятили себе юриспруденції. Для того щоб утримати вже зайняті вами позиції і не зробити жодного кроку назад, вам треба буде продемонструвати воістину верх завзятості і працьовитості.

Риби

У вас на сьогодні запланована маса термінових справ, а також чергова нарада і ще пара-трійка зустрічей? Ну це-то ви витримаєте, але нічний боулінг рекомендуємо перенести на завтра.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.