В Умані пройшов півфінал проекту «Олімпійське схуднення» ― ФОТО

Опубліковано: 01.04.2018

24 березня на базі фітнес-клубу «Олімп» в Умані пройшов другий етап проекту «Олімпійське схуднення», який спрямований на пропаганду здорового способу життя та максимальне схуднення учасників проекту в 100-денний термін. Під час заходу було визначено трьох учасників, які пройшли у фінал. Четверо півфіналістів покинули проект.

олімп5

Щоб потрапити у фінал, учасники проходили зважування. За його результатами визначалося, хто показав найкращий прогрес. Враховувалася як вага учасника на момент зважування, так і його вага на початку проекту. Про це йдеться у повідомленні в офіційній групі проекту «Олімпійське схуднення» у соцмережі Facebook.

без имени-1

До фіналу проекту «Олімпійське схуднення» потрапили:

1) Оксана Марченко

2) Лариса Гуцал

3) Емма Дирдіна

75

Після зважування фіналісти взяли участь у змаганнях, в результаті яких переможець Лариса Гуцал отримала мінус 1 кг до фінального зважування. Емма Дирдіна, яка зайняла друге місце, отримала мінус 0,5 кг до фінального зважування.

олімп1

Проект «Олімпійське схуднення» стартував в Умані 16 грудня 2017 року і триватиме до 1 травня 2018 року.

олімп7

За словами координатора «Олімпійського схуднення» Анни Шеремети, фітнес-клуб «Олімп» став ініціатором проекту з метою популяризації спорту та здорового способу життя.

олімп9

Детальніше про те, чому люди з надмірною вагою бояться йти у спортзал, читайте у блозі Анни Шеремети на сайті «04744.info».

олімп2

олімп3

олімп4

олімп8

олімп6

олімп10

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.