Уманське районне відділення поліції охоронятиме порядок на Великоднє свято

Опубліковано: 05.04.2018

Під час святкування Великодня працівники Уманського районного відділення поліції забезпечать охорону порядку біля церковних установ та місць найбільшого скупчення людей. Повідомляє Уманський міський портал.

Уманське районне відділення поліції охоронятиме порядок на Великоднє свято
  • Як у всьому світі, так і на території Уманського району будуть проходити масові заходи, пов’язані зі святкуванням релігійного свята Великодня.

Для забезпечення охорони публічного порядку безпосередньо біля культових споруд буде задіяно співробітників поліції, створені резерви з числа підпорядкованого особового складу, а саме сектори реагування патрульної поліції і посилені слідчо-оперативні групи на випадок виникнення надзвичайних ситуацій та порушень публічного порядку.
Організована робота щодо забезпечення безпеки руху та громадян на під’їзних шляхах і безпосередньо навколо території проведення обрядів. У місцях найбільшого скупчення людей буде здійснено відвід транспорту працівниками відділення поліції.
Особовий склад поліції задіюється для попередження злочинних посягань по  відношенню до громадян і задля охорони публічного порядку, з метою недопущення надзвичайних ситуацій, надання можливості жителям району безпечно провести вихідні дні і свята.
Крім того, в святкові дні буде посилено патрулювання нарядів поліції району в місцях масового відпочинку громадян.
Шановні громадяни, поліція просить вас під час святкувань поводити себе порядно, виважено, не порушувати публічний порядок, не зловживати спиртними напоями, не залишати без нагляду свої особисті речі.
А правоохоронці робитимуть все, щоб святкові дні пройшли без правопорушень і ніщо не затьмарило святкування, – йдеться у повідомленні.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.