Розпочалася операція «Нерест»

Опубліковано: 06.04.2018

Alburnoides prespensis - Prespa Spirlin - Τσιρονάκι

У весняно-літній нерестовий період розпочинається щорічна операція «Нерест», в рамках якої, посилюється державний нагляд за станом охорони, використання і відтворення риби та інших водних живих ресурсів.

Розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації від 28.03.2018 року № 3169 «Про окремі питання щодо охорони та відтворення водних біоресурсів в Черкаській області» з 01.04. по 10.06.2018 року оголошено двомісячник охорони риби, інших водних живих ресурсів у період нересту.

Наказом управління державного агенства рибного господарства у Черкаській області (Черкаський рибоохоронний патруль) від 21.03.2018 року №40 заборонено промислове та обмежено любительське і спортивне рибальство, а також добування інших водних живих ресурсів у зв`язку із нерестом риби.

Вилов риби дозволений лише з берега в межах водойм загального користування протягом світлового дня однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом.

Добова норма вилову риби на одного рибалку – не більше 3 кг.

Відтак, керуючись статтями 14, 47 Закону України «Про тваринний світ» статтями 10,11 Закону України «Про рибне господарство» та охорону водних ресурсів» працівники Державної екологічної інспекції в Черкаській області, Управління державного агенства рибного господарства у Черкаській області у взаємодії з органами УМВС спільно з представниками органів місцевого самоврядування та громадськими інспекторами здійснюють оперативні рейдові перевірки на річках та водоймах.

Закликаємо громадян, особливо риболовів не залишатись байдужими до фактів порушення природоохоронного законодавства, дотримуватись  правил рибальства та не допускати лову риби в період нересту.

Наша мета – не тільки зберегти, а й примножити рибні запаси водойм.

 

 

За повідомленням Уманської РДА

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.