Гороскоп на 9 квітня

Опубліковано: 09.04.2018

15_main

Овен

Овнам пора відволіктися від власних проблем, звернути увагу на зовнішню обстановку і останні новини. Не варто зациклюватися на поточному моменті, важливо бачити перспективу, розглядаючи свої досягнення і поразки саме в її світлі. Ідеї, пропозиції, висновки краще не поспішати виставляти на суд широкої громадськості, публікувати в блозі, особливо, якщо вони пов’язані з фінансовою складовою. Це підходящий момент, якщо ви хочете поговорити з ким-то в неформальній обстановці і віч-на-віч, передає Ukr.Media.

Телець

Тельцям варто утриматися від важливих покупок і фінансових операцій, зміни іміджу. Небажано поспішати з рішенням щодо зарплати, посади, шлюбного союзу, будь-яких оновлень. Не варто зловживати косметикою. Не найкращий момент для дій, спрямованих на зростання вашої особистої популярності, авторитету, привабливості в чужих очах, для включення в суперництво: те, що сьогодні свідомо коштуватиме вам дорого, трохи пізніше сам упаде в руки. Корисно зібрати додаткові відомості.

Близнюки

Близнюкам цей день обіцяє покращення справ і обстановки, або хоча б підйом настрою. Якщо ви потрапили у складне становище, у вас несподівано з’явиться новий стимул, перед вами знову відкриються потрібні шляхи. Джерелом віри і надії може стати запізніла інформація. Можливо, вам дадуть пораду друзі, або ви прочитаєте в останніх зведеннях втішні для себе новини. Зірки натякають, що іноді для прогресу в поточних справах доведеться розщедритися, можливо, вам знадобляться ваші колишні накопичення.

Рак

Сьогодні події розвиваються для Раків за принципом «не було б щастя, та нещастя допомогло». У ризикованій ситуації ви одержите несподівану допомогу. Можливі додаткові непередбачені витрати, зате ви навряд чи залишитеся без копійки. Пасткою дня може стати марнотратство. Зірки радять не займати забагато грошей, не зловживати щедрістю друзів і не цілком розраховувати на майбутні надзвичайні доходи. Не варто займатися рутинними справами, краще взятися за щось надихаюче.

Лев

Для Левів сьогодні тісно переплетені питання людських взаємовідносин і матеріальні аспекти. На порядку денному можуть виявитися теми, пов’язані із загальним бюджетом, спонсорською підтримкою, спільним покупками, процедурою купівлі-продажу або обміну. Якщо ви хочете подобатися людям і шукаєте популярності, доведеться вкластися у «виборчу компанію», подумати про ціну знайомств і репутації. Можлива схильність загладжувати провину подарунками або широкими жестами уваги, завойовувати увагу щедрими обіцянками.

Діва

Сьогодні Дівам варто звернути увагу на обстановку в дружній компанії або службовому середовищі. День гарний для обговорювання новин. Актуальні питання здоров’я. Ділове листування перейде у неформальне спілкування. Підтримувати приятельські зв’язки і домовлятися з людьми буде легше, поки не порушена матеріальна сторона питання. Можливо, вам доведеться підвищити витрати на лікування, поточні оновлення, утримання вихованців, розвиток бізнесу, на підготовку до подорожі або іншого важливого заходу.Гороскоп на 9 квітня 2018 року для всіх знаків Зодіаку

Терези

Вагів день звільнить від клопоту, подарує перепочинок або часткову «амністію». Свобода здатна сп’янити вас і змусити кинеться в іншу крайність, наприклад, в погоню за надмірностями дорогими і престижними задоволеннями. Можливо бажання побалувати себе, дітей, коханих. Ви можете дозволити собі більше, якщо маєте пасивний дохід, живете на відсотки, вирішуєте проблеми за рахунок загального бюджету. Якщо ресурси обмежені, краще знати міру в розвагах і не сподіватися на безкоштовні подарунки долі.

Скорпіон

Скорпіонам варто звернути увагу на домашні справи і на обстановку в групі однодумців. Цей день не спонукає до егоїзму, нетерпимості і скупості, закликає бути поблажливішими, дружелюбнішими, менш матеріальними та духовними. Не варто виявляти зарозумілість, активно претендувати на істину або на додаткові блага. Якщо ви будете дотримуватися цієї політики, стосунки з оточуючими вас тільки радувати, стане простіше знайти спільну мову з родиною, потенційними друзями, товаришами по службі.

Стрілець

День вдалий для Стрільців, зацікавлених у спілкуванні і розширенні кругозору, а також для тих, хто займається впровадженням нововведень, популяризацією ідей, пошуками ексклюзиву або унікальної інформації. Відповідний момент для активних мережевих контактів, вивчення новин, обробки та оновлення контенту сайтів. При сильному інтерес до матеріальної складовою обговорюваних тем, не будуть забуті їх соціальні, наукові, духовні аспекти. Можлива зустріч з кимось з колишних друзів, попутників, учнів.

Козеріг

Однією з важливих завдань для Козерогів сьогодні буде розумне управління бюджетом. День пробуджує марнотратство, підвищує чутливість до престижу і може підштовхнути вас до витрат, яких ви спочатку не планували. Можлива схильність до спонтанної благодійності. Не варто економити на тому, що необхідно, але бажано двічі запитати себе, якщо вас відвідало раптове бажання щось купити, продати або вкласти кошти. Можна ризикнути вільним капіталом, але не головними цінностями.

Водолій

Сьогодні Водолії залежні від свого самопочуття, настрою і звичок, а також від нереалізованих бажань і запитів. День може оточити спокусами і змусити заздрити тим, хто живе краще. Зірки нагадують, що багато надмірностей, включаючи харчові, зараз вам не корисні, а деякі недоступні з об’єктивних причин. Позитивні емоції обіцяє спілкування. Обговоривши знову наболіле питання. можна отримати підказку, відкрити неочевидні деталі. Небажані купівлі, продажу, операції з житлом.

Риби

Рибам не варто ухилятися від спілкування, але краще мовчати про свої особисті уподобання, плани, надії або права. Обстановка схиляє до колективізму або поділу людей за тим принципом, хто вам чужий. День пройде добре, якщо ви цікавитеся всім новим та прогресивним, вам подобається злитися з натовпом. Удача може пройти повз, якщо ви одинак, мізантроп. Варто утриматися від починань, операцій з грошима і майном, пошуків дружби і протекції, добрих справ з розрахунком на відповідну вдячність.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.