Як бути здоровим: Студенти УДПУ та фітнес-клуб “Олімп” провели спільні майстер-класи

Опубліковано: 09.04.2018

З нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров`я за ініціативи кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та фітнес-клубу «Олімп» була проведена акція «Рух заради здоров’я», яка мала на меті формування свідомого ставлення молоді до свого фізичного, психічного і соціального здоров’я. Повідомляє Вечірня Умань.

DSC_1787-696x461

«…Питання здорового способу життя ніколи не втратить своєї актуальності. Здоров’я (фізичне, емоційне, психологічне) усього суспільства залежить від індивідуального ставлення кожного з нас до свого власного здоров’я. Турбота про власне здоров`я – не разова акція, а систематична наполеглива робота. Саме тому залучення студентської молоді до здорового способу життя є важливою складовою у формуванні здорової нації», – зазначає директор інституту, доктор економічних наук, професор Ольга Чирва.

Як бути здоровим: Студенти УДПУ та фітнес-клуб “Олімп” провели спільні майстер-класиТак, інструктор фітнес-клубу «Олімп» Оксана провела майстер-клас із нового напряму «TRX-петлі» для дівчат-першокурсниць, а інструктор тренажерного залу Артем проводив тренінг CrossFit.

Майстер-класи пройшли в атмосфері молодості та здоров’я, добра і дружби, а самі студенти отримали позитивні емоції та неабиякий заряд енергії.

Захід викликав у студентів великий інтерес та сприяв підвищенню їхньої обізнаності щодо необхідності дотримуватися здорового способу життя.Як бути здоровим: Студенти УДПУ та фітнес-клуб “Олімп” провели спільні майстер-класи

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.