Прокуратура повернула в державну власність майно Христинівського елеватору

Опубліковано: 10.04.2018

images_2(28)

Прокуратура Черкаської області захистила інтереси держави в суді касаційної інстанції в справі за позовом прокуратури щодо відновлення права державної власності на майно Христинівського елеватору вартістю майже 4,5 млн. грн.

Прийнявши позицію прокуратури та судів першої і касаційної інстанцій на захист державних інтересів, Верховний Суд відхилив касаційну скаргу відповідача.

Як повідомлялося раніше, прокуратурою в ході представницької діяльності  ініційовано повернення до державної власності майнових комплексів елеваторів, включених Урядом до Переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, щодо яких виявлено факти незаконної зміни форми власності.

Відповідач, провідний оператор зернового ринку, на користь якого незаконно оформлено право приватної власності на державне майно, оскаржив прийняте господарським судом Черкаської області рішення про задоволення позовних вимог прокурора до судів апеляційної та касаційної інстанцій.

За наслідками перегляду вказане рішення господарського суду Черкаської області залишено в силі, на його виконання, за ініціативи прокуратури області, здійснено реєстрацію права власності на нерухоме майно Христинівського елеватору за державою Україна в особі Кабінету Міністрів України.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.