В Уманському районі на строкову службу відправилися новобранці

Опубліковано: 11.04.2018

Відповідно до наказу Міністра оборони України, на строкову військову службу до Збройних Сил України 10 квітня відправилися Юрій Дідура з Краснопілки, Олександр Фоміченко та Андрій Іщенко з Пугачівки, Сергій Пономар з Дмитрушок, Іван Трохимчук, Назарій Костюк та Максим Симоненко з Яроватки, Роман Скоропад з Бабанки.

Проводжати призовників у військовий комісаріат прийшли їхні рідні та близькі, а також, за традицією, священик української православної церкви.

Привітати молодих обранців зі вступом на військову службу прибув і голова райдержадміністрації Євгеній Данченко. Очільник Уманського району звернувся до строковиків з напутнім словом, побажав опанувати військову спеціальність і на радість батькам повернутися здоровими та змужнілими чоловіками.

В Уманському районі на строкову службу відправилися новобранці

Євгеній Михайлович виконав приємну місію – вручив призовникам годинники з українською символікою, які були придбані в рамках районної цільової програми „Призовна дільниця”, що спрямована на підняття престижу військової служби і передбачає проведення заохочення призовників із населених пунктів Уманщини.

За інформацією Уманського військового комісаріату, призовники проходитимуть військову службу спочатку в навчальних центрах, щоб отримати відповідні знання, а після цього будуть розподілені у військові частини постійної дислокації. І по закінченню служби вони матимуть змогу обрати військову професію чи вступити до військових навчальних закладів.

Відділ взаємодії з громадськістю апарату

Уманської райдержадміністрації

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.