Дорога на ділянці Умань – Біла Церква у цьому році буде відремонтована

Опубліковано: 13.04.2018

 

 

6

13 квітня проінспектували ділянку дороги Київ-Одеса народний депутат України Антон Яценко спільно з Прем`єр-міністром України Володимиром Гройсманом, Віце-прем`єр-міністром України Володимиром Кістіоном, в. о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміром Новаком, головою Черкаської облдержадміністрації Юрієм Ткаченком, головою Черкаської облради Олександром Вельбівцем, головою Уманської райдержадміністрації Євгенієм Данченком та представниками міської влади. Також ознайомились з роботою Уманського асфальтобетонного заводу (ТОВ “ШРБУ-48”). Повідомив про це народний депутат України Антон Яценко.
«Ремонт доріг триває… Відтак, у цьому році буде відремонтовано дорогу на ділянці Умань – Біла Церква, що знаходиться по трасі Київ – Одеса.

Як народний депутат та співавтор Закону №1763-VIII від 17.11.2016 про Дорожній фонд, я дякую Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману за те, що вирішив цю проблему і багато інших, які стосуються покращення стану доріг на Черкащині!» – написав Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook
2

DSC_0331

DSC_0304

1

DSC_0341

4

5

#АнтонЯценко #ремонтдоріг #дорога #Умань #Умань_Біла_Церква #Київ_Одеса

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.