Уманським безробітним презентували навчальний заклад за допомогою скайп-зв’язку

Опубліковано: 13.04.2018

Задля інформування безробітних про можливість отримання освітніх послуг за робітничими професіями в Уманському міському центрі зайнятості відбулася он-лайн-презентація навчального закладу ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». У заході взяли участь понад 20 пошукачів роботи

Уманським безробітним презентували навчальний заклад за допомогою скайп-зв’язку

Семінар розпочала заступник начальника відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості Тетяна Смілянець, яка розповіла про переваги професійного навчання у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ.

У ході он-лайн-зв’язку директор навчального закладу Роман Саржинський детально розповів про історію створення центру, терміни та умови навчання за ліцензованими професіями. Особливе зацікавлення серед присутніх викликали професії  «візажист», «манікюрник», «перукар», «робітник з комплексного ремонту та обслуговування будинків» та «адміністратор».

Присутні отримали відповіді на ряд питань, що їх цікавили, зокрема щодо забезпечення витратними матеріалами під час виробничого навчання, місця проходження практики, також ознайомились з матеріально-технічною базою центру та кадровим забезпеченням.

Про перспективу подальшого працевлаштування після успішного завершення навчання розповіли роботодавці м. Одеса, які були присутні на заході – керуючий мережі хостелів кампанії «Ribas Hostels Group» Артем Дмитриченко та директор Житлово-експлуатаційного ремонтного підприємства Валерій Возелян.

Шукачі роботи висловили подяку за організацію корисного і цікавого заходу, який допоможе у професійних планах на майбутнє, дві особи виявили бажання пройти навчання за презентованими професіями, зазначають в Уманському  МЦЗ.

Джерело: Діловий регіон

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.