КРАЩІ СПОРТСМЕНИ УМАНСЬКОГО НУС

Опубліковано: 14.04.2018

Уманський національний університет садівництва – не лише потужний науковий центр, а й осередок бурхливого спортивного життя.

Своєрідним підведенням підсумків й оцінкою спортивних здобутків став для колективу Уманського НУС День спорту, приурочений до Всесвітнього дня здоров’я. Під час свята привітали молодих спортсменів збірних команд університету садівництва з легкої і важкої атлетики, футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, дзюдо.

59b514757c03f4e14c006ca63de02928_XL

Ольга Ремез нагородила подяками «За популяризацію здорового способу життя серед студентської молоді та з нагоди Всесвітнього дня здоров’я» педагогів – наставників спортивної молоді: завідувача кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Івана Чорнобаба, тренера-викладача з ігрових видів спорту (баскетбол, футбол) Наталію Гребінюк, майстра спорту з важкої атлетики, тренера-викладача з ігрових видів спорту (настільний теніс, волейбол) Юрія Голубєва, майстра спорту з важкої атлетики, тренера-викладача з гирьового спорту Володимира Бурбу, кандидата в майстри спорту з легкої атлетики, тренера-викладача з легкої атлетики Володимира Якушечкіна та тренера-викладача з дзюдо Василя Миронюка.

Кращі спортсмени університету отримали грамоти з рук проректора Михайла Мальованого та солодощі від голова профспілкового комітету навчального закладу Маргарити Парубок. На завершення свята всіх спортсменів і прихильників спорту вокальними та хореографічним номерами привітали вихованці Центру культури і виховання студентів УНУС.Повідомляє Умань медіа.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.