Під час візиту Гройсмана до Умані було презентовано проект розбудови дендропарку «Софіївка»

Опубліковано: 14.04.2018

DSC_0458

Цьогоріч у місті Умань реалізовується проект розбудови та розширення меж Національного дендрологічного парку «Софіївка», який є наймасштабнішним за останні 30 років існування дендропарку.

DSC_0377

DSC_0366

13 квітня, під час візиту Прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана до «Софіївки», відбулась презентація цього проекту.

Презентували його ініціатор проекту, автор пропозиції щодо здійснення заходів з реконструкції та будівництва об`єктів на території Національного дендрологічного парку «Софіївка», народний депутат України Антон Яценко спільно з директором дендропарку Іваном Косенком та головою Наглядової ради дендропарку «Софіївка» Станіславом Довгим.

4

Площа території, яка розбудовується – 12 га. На ній буде японський сад, водоспад зі штучним озером, пам’ятники, скульптури, малі архітектурні форми, тротуари, майданчики, алеї тощо.

«З впевненістю скажу, що оновлена «Софіївка» ввійде до списку об`єктів світової спадщини ЮНЕСКО та підніме імідж не тільки Умані та Черкащини, а й прославить всю Україну на міжнародній арені», – запевнив народний депутат.

Крім того, Антон Яценко висловив подяку Прем`єр-міністру України Володимиру Гройсману за те, що він підтримав подані народним депутатом  пропозиції на здійснення заходів з реконструкції та будівництва об`єктів на території Національного дендрологічного парку «Софіївка» та допомагає у вирішенні інших важливих питань розвитку Умані та Черкаської області.

 

Нагадаємо, що реалізація проекту стала можливою завдяки тому, що до законопроекту №7000 від 15.09.2017 «Про Державний бюджет України на 2018 рік» у другому читанні Урядом враховані подані Антоном Яценком пропозиції, а саме: на здійснення заходів з реконструкції та будівництва об`єктів на території Національного дендрологічного парку «Софіївка» виділено 75 млн грн.

DSC_0464

DSC_0488

DSC_0492

DSC_0496

DSC_0499

DSC_0439

DSC_0410

DSC_0416

#АнтонЯценко #Умань #Софіївка #дендропаркСофіївка #розбудоваСофіївки  #туризм #Умань_туристичний_центр

Джерело: Прес-служба Антона Яценка

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.