Стан розгляду Уманською місцевою прокуратурою запитів на інформацію за I квартал 2018 року

Опубліковано: 14.04.2018

Стан розгляду Уманською місцевою прокуратурою запитів на інформацію за I квартал 2018 року

На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та наказу Генерального прокурора України від 30.12.2015 №430гн «Про організацію діяльності органів прокуратури України з особистого прийому, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації» прокуратурою міста Умані вживалися заходи, спрямовані на забезпечення права кожного на інформацію.

Зокрема, спостерігається тенденція до значного збільшення кількості запитів на інформацію, що надійшли до Уманської місцевої прокуратури протягом I кварталу 2018 року: якщо за аналогічний період 2017 року надійшло 3 запити на інформацію, то у 2018 – 7 запитів.

За результатами розгляду запитів інформацію надано на 5 запитів, по 2 – роз’яснення, іншим розпорядникам запити не направлялись. Відмов у задоволенні запитів не було. Повторні запити, спричинені неповнотою надання запитуваної інформації, відсутні.

6 запитів на інформацію надходили письмово, з них 1 запит – з особистого прийому, 1 запит надійшов факсом.

Згідно ст. 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення, дії чи бездіяльність Уманської місцевої прокуратури як розпорядника інформації запитувачами  до суду не оскаржувались.

 

 

За повідомленням прес-служби Уманської місцевої прокуратури

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.