Черкаський обласний драмтеатр презентує сімейну виставу «Всі миші люблять сир»

Опубліковано: 16.04.2018

29634504_1828776170507533_251461546_o

24 квітня в міському будинку культури відбудеться грандіозна подія: на уманську сцену повертаються актори обласного театру!

Для вибагливої уманської публіки гості підготували музичну казку під назвою «Всі миші люблять сир», яка неодмінно сподобається і дітям, і дорослим. Інтригуючий сюжет, чудова гра акторів, майстерне музичне та костюмоване оформлення подарують вам та вашій малечі натхнення творити щось гарне, вірити в диво і навчать поважати почуття інших.

Сцена вас познайомить з двома родинами мишей: сірих та білих, які разом поселилися в приміщенні старої сироварні, але ніяк не можуть поділити територію. Між ними розгортається серйозне непорозуміння.

В той час поки батьки вирішують стосунки, їхні діти Рома та Ружа знаходять спільну мову. Рома щасливий, за велінням долі він по-справжньому закохався. Ружа щаслива, що знайшла того, кому буде небайдуже до неї: творчої та ніжної. Вони радо спілкуються, співають пісень, танцюють, але батьки проти їхньої дружби.

Для того, щоб догодити батькам, які забороняють товаришувати через колір шерсті, вони звертаються до Кота-чарівника. Він обертає їх у інші кольори, а тим часом намагається помирити батьків.

Зрештою, коли стає зрозумілим, що інший колір не вирішує конфлікту, Кіт-чарівник вигадує, як пояснити, що найголовніше жити у мирі.

А чим закінчилася історія, ви дізнаєтеся 24 квітня о 13:00

Квитки можна придбати у касі МБК, вартість 40 грн.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.