В Уманському аграрному ліцеї пройшов День відкритих дверей ― ФОТО, ВІДЕО

Опубліковано: 16.04.2018

 

5 квітня в Уманському професійному аграрному ліцеї пройшов День відкритих дверей. 285 майбутніх випускників шкіл міста та Уманського району відвідали захід, щоб ознайомитися з професіями, які пропонує навчальний заклад.

На даний момент на ринку праці України стають все популярнішими робітничі професії. Про це йдеться на сайті Уманського професійного аграрного ліцею.

IMG 9330

«Роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із “золотими руками”. Саме таких висококваліфікованих робітників готують в ДНЗ “Уманський ПАЛ”, який має гарну матеріально-технічну базу, сучасно обладнані кабінети, лабораторії та майстерні, а педагогічний склад училища є справжньою гордістю», ― зазначається у повідомленні.

IMG 9333

Окрім випускників шкіл та їх батьків серед відвідувачів заходу були роботодавці та представники Уманського міського та районного центрів зайнятості.

IMG 9334

У рамках Дня відкритих дверей в аграрному ліцеї відбулися майстер-класи та виставка учнівських робіт з професій, за якими проводиться підготовка в навчальному закладі.

IMG 9337

IMG 9338

IMG 9343

IMG 9344

IMG 9349

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.