Оновлена «Софіївка» стане візитною карткою всієї України на міжнародному рівні та ввійде в історію

Опубліковано: 17.04.2018

с2

«Софіївка» є одним з найбільших дендрологічних парків у Європі. У цьому році народний депутат України Антон Яценко реалізовує проект по розбудові та розширенню оглядових меж покинутої території парку.

«Радий, що у цьому році буде реалізовано проект по розбудові дендропарку, який дасть можливість розвинути місто Умань як міжнародний туристичний центр. Ще раз дякую Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману за те, що підтримав подані мною пропозиції щодо реалізації цього проекту» – написав Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Парламентар запевнив, що оновлений дендропарк «Софіївка» стане візитною карткою всієї України на міжнародному рівні та ввійде в історію.

Нагадаємо, що 13 квітня з робочим візитом до “Софіївки” завітав Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман. Під час зустрічі йому було презентовано проект розбудови дендропарку.  Детальніше про це у сюжеті Умань Медіа.

Нагадаємо, що реалізація проекту стала можливою завдяки тому, що до законопроекту №7000 від 15.09.2017 «Про Державний бюджет України на 2018 рік» у другому читанні Урядом враховані подані Антоном Яценком пропозиції, а саме: на здійснення заходів з реконструкції та будівництва об`єктів на території Національного дендрологічного парку «Софіївка» виділено 75 млн грн.

#АнтонЯценко #Умань #Софіївка #дендропаркСофіївка#розбудоваСофіївки #туризм #Умань_туристичний_центр 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.