У школі №1-ліцей смт Верхнячка облаштовано туалети

Опубліковано: 18.04.2018

У загальноосвітній школі №1-ліцей смт Верхнячка Христинівського району переоснащено санвузол. Було проведено капітальний ремонт приміщень туалетів: замiнено каналізаційні труби, встановленно сантехніку, стіни та підлогу обкладено плиткою.

DSC_1383DSC_1387

«Це дійсно радує, що проблему відсутності туалетів у школі смт Верхнячка вирішено і тепер для учнів та вчителів створено комфортні умови для праці та навчання» – прокоментував Антон Яценко.

Раніше за підтримки народного депутата у школі-ліцеї №1 було проведено ремонт приміщень (замінено вікна, двері), облаштовано туалет.

Крім того, з минулого року ЗОШ запрацювала у статусі інноваційної. Школу забезпечили мультимедійним відеопроектором, комп`ютерами, стільцями до шкільних парт, шведськими стінками та іншим інвентарем.

DSC_1362DSC_1391

Нагадаємо, що вирішенням питання ремонту та будівництва туалетів народний депутат займається ще з 2012 року. За цей період у навчальних закладах Умані, Христинівки, Монастирища та прилеглих районів, а також сіл Вишнопіль і Легедзине Тальнівського району було побудовано та облаштовано близько 50 туалетів.

DSC_1399

Це єдиний округ в Черкаській області, де вирішено проблему відсутності туалетів у навчальних закладах.

#АнтонЯценко #Верхнячка #Христинівськийрайон#облаштуваннятуалетів #школа #школа1_ліцей_Верхнячка

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.