У Христинівці шукають залізничників

Опубліковано: 19.04.2018

Нещодавно за ініціативи Христинівського районного центру зайнятості відбулася робоча нарада щодо можливості укомплектування актуальних вакансій в регіональних філіях ПАТ «Укрзалізниці» в Христинівському районі.

 

залізн

Зустріч пройшла  під головуванням директора районного центру зайнятості Василя Ковальського за участю заступника директора центру зайнятості Лілії Царук, помічника начальника з кадрових питань «Христинівської дистанції колії» Сергія Безносюка, помічника начальника з кадрових питань «Христинівської дистанції сигналізації та зв’язку» Олени Пономаренко, помічника начальника з кадрових питань виробничого підрозділу «Локомотивне депо Христинівка» Миколи Козаренка та помічника начальника з кадрових та соціальних питань виробничого підрозділу «Моторвагонне депо Христинівка»  Олени Гаркавенко.

Під час зібрання було обговорено ряд питань щодо профорієнтаційної роботи серед молоді з орієнтацією на працевлаштування в одній із найбільш соціально-орієнтованих галузей у державі. Адже залізнична галузь щороку приймає на роботу тисячі випускників вишів та професійних навчальних закладів. Поряд з тим було розглянуто питання щодо можливості підготовки та перепідготовки безробітних за професіями залізничного спрямування, а саме: електромонтер, токар, слюсар по ремонту рухомого складу, тощо.

«Ми шукаємо активних та цілеспрямованих людей, які прагнуть досягати особистого успіху. Нам потрібні ті, хто готовий навчатися, розвиватися та мотивувати інших», – зазначив помічник начальника з кадрових питань «Христинівської дистанції колії» Сергій Безносюк.

У результаті наради було  досягнуто домовленості про організацію найближчим часом Христинівським районним центром зайнятості професіографічних екскурсій, презентацій професій, презентацій роботодавця, днів відкритих дверей на виробництві та міні-ярмарок вакансій задля якісного підбору працівників, популяризації робітничих професій та з метою розширення уявлень про професії залізничної галузі серед безробітних громадян.

Довідково: З 1 січня 2018 року запроваджені збільшені на 10-30 % місячні оклади для провідників пасажирських вагонів та стюардів. Також у середньому на 20 % збільшено оклади робітників найпростіших професій, робота яких не тарифікується. Наприклад, кур’єр, прибиральник виробничих приміщень, сторож, підсобний робітник та інші. Окрім цього, запроваджуються збільшені на 17-22 % тарифні ставки для водіїв автотранспортних засобів. Робітники підрозділів воєнізованої охорони регіональних філій (старший стрілець та стрілець) будуть переведені з місячних окладів на годинні тарифні ставки з дотриманням вимог законодавства України про працю.  У результаті цього їх зарплата збільшиться до 30 %. Таким чином, нова система оплати праці запроваджена майже для всіх робітничих професій.

Про це повідомляє Христинівський РЦЗ.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.