Гороскоп на 22 квітня

Опубліковано: 22.04.2018

15_main

Овен

Сьогодні багато з Овнів схильні до нервозності. Може дати знати про себе накопичене подразнення, у тому числі, сімейною обстановкою, побутом. Ймовірність психологічних проблем вище, якщо у вас немає віддушини у вигляді професії або захоплення, яке забирає багато сил. Варто скоротити навантаження і уникати ситуацій, що провокують розбіжності. В кінці дня у вас раптово з’явиться натхнення, прийде звістка. Можливо бажання винагородити себе дорогим задоволенням, творчістю або розвагою поза домом, передає Ukr.Media.

Телець

Увагу Тельців сьогодні утримує будинок або близьке оточення. Обстановка буде не надто передбачуваною, але вам аж до вечора вдасться отримувати від неї користь або задоволення. Протягом дня буде наростати нестабільність. Ввечері деякі позитивні моменти перетворяться в свою протилежність. Можуть змінитися сімейні плани, домашні обставини. Можливо, вам доведеться повернутися додому з гостей, поїздки. Перед сном можлива розмова з домочадцями, батькам варто поговорити з дітьми.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам важко контролювати хід подій, у тому числі, їх фінансову частину. Зірки радять насолоджуватися благами, які на даний момент доступні, і не намагатися що-небудь кардинально змінити. Позитивні зрушення очікуються ближче до ночі. Доля несподівано вирішить винагородити вас за терпіння або позбавити від невідомості, ви отримаєте довгоочікувану звістку, почуєте гарну новину, вас відвідає творче натхнення або слушна думка. Ви можете зробити відкриття, вирішити головоломку.

Рак

Основна частина цього дня для Раків вдала, важливо лише не зіпсувати справу в самий останній момент. Щоб ненароком не зруйнувати гармонію і не втратити частину вигод, варто уникати невиправданих експериментів, нових сценаріїв і будь-яких ситуацій, які мають до нервозності, примхливості, непослідовності. На кінець дня вам на розум можуть прийти креативні ідеї, пов’язані з фінансами, витратами, подарунками, потребами дітей, кар’єрою, літнім відпочинком, творчістю. Можна ризикнути і зробити пробний хід.

Лев

Для Лева це не самий комфортний день. До перепаду настроїв може вести внутрішня вразливість чи інший фактор, що не піддається контролю. Не виключена залежність від сімейних реалій, житлової ситуації, стану здоров’я, новин здалеку. Важливо підтримувати рівний емоційний фон і уникати ситуацій, що призводять до психосоматичних нездужань. З наближенням ночі зросте товариськість, порадують новини, ви можете вступити в листування, задуматися про навчання, подорожі, слави, розширенні меж.

Діва

Сьогодні Дівам складно досягти ідеальної гармонії, але ситуацію слід розглядати як позитивну. Варто цінувати досягнуте і приділити більше уваги закріпленню отриманих результатів, в якій би сфері ви їх не домоглися. Якщо ви жадаєте подальшого креативу чи прагнете до нових розваг, зірки радять відкласти ініціативу на пізній вечір. В цей час вас відвідає осяяння, у вас з’явиться відповідний співрозмовник або джерело інформації. Друг або дитина може довірити вам свій секрет.

Терези

Терезам варто вважатися з психологічною атмосферою яка панує навколо. День дозволяє вам користуватися доступними благами, але краще не претендувати на особливі привілеї. Якщо ви зазнали невдачі, не варто прагнути моментально відігратися, а якщо допустили помилку, то краще не кидатися відразу ж її виправляти. Зірки підказують, що вже сьогодні ввечері зміниться або обстановка, або ваш і чужий настрій. Ви зможете налагодити зв’язок, побачити перспективу, або отримаєте вкрай цікаву пропозицію.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони схильні до зовнішньої і внутрішньої свободи, але можуть залежати від своїх переконань і думки авторитетних осіб: вчителів, кумирів. Можлива невелика криза у світогляді, не впливає на загальний тренд. Аж до вечора збережеться душевний комфорт, надія. Зірки радять бути щедрішими матеріально і емоційно, ділитися надлишками, не приховувати своїх почуттів, надавати заступництво іншим. В кінці дня варто бути уважнішими до новин, вони можуть вплинути на вашу кар’єру або розклад.

Стрілець

Стрільців день схиляє до підвищеної емоційності. Яскраві незабутні враження можуть відвідати вас у будь-який момент цієї доби, і скоріше за все тоді, коли ви їх найменше чекали. Хвилювання, здивування чи інша емоція завадить бачити картину того, що відбувається об’єктивно, ви будете схильні реагувати лише на те, що зачіпляє ваші почуття. Несподівано і цілком вдало може зважитися сімейна проблема, фінансовий, кредитний або боргове питання. Пізній вечір порадує новиною чи оригінальною ідеєю.

Козеріг

Сьогодні Козерогам важко до дрібниць передбачати хід справ і прогнозувати чужу поведінку. У багатьох випадках, можна буде розраховувати на поблажливість, благородство, дружелюбність. Можливий широкий жест або акт милосердя в вашу адресу. Щасливий поворот подій утримає від сварки, допоможе зберегти взаємні почуття або баланс інтересів. Знайти спільну мову буде простіше, якщо вас і опонента щось об’єднує, наприклад, світогляд, походження. Можлива поступка в знак подяки за минулі заслуги.

Водолій

На цей день Водоліям не варто що-небудь планувати. В рутинних поточних справах можливі сюрпризи, стратегічні починання можуть впертися в глухий кут. На самопочуття і хід справ сьогодні здатні вплинути перепади вашого і чужого настрою. У центрі уваги аж до вечора можуть залишатися сімейні обставини або питання, пов’язані зі здоров’ям. Несподіваний поворот подій може перешкодити вашим особистим планам, зате піде на благо домашнім справам. В кінці дня з’явиться привід для діалогу.

Риби

Рибам варто використовувати «на повну потужність» першу половину дня. Незважаючи на окремі сюрпризи, в цей час ви незмінно будете надаватися у виграшній позиції, в будь-якій обстановці залишитеся на висоті. Вас чекають позитивні емоції, приємні хвилювання. Це хороший період, якщо ви романтик, творча особистість, прагнете до задоволень і розваг, закохані. У той же час, краще не затягувати будь-які заходи допізна, в кінці дня зміниться обстановка або приймуть новий напрям думки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.