Найвродливіші уманчанки показали таланти на кастингах для конкурсів краси ― ФОТО, ВІДЕО

Опубліковано: 22.04.2018

В Умані пройшли кастинги на конкурси краси «Міс» та «Місіс Умань 2018» у рамках масштабного проекту «Місяць краси. Умань 2018». За словами організаторів, учасниці конкурсного відбору впоралися із завданнями на відмінно. Детальніше на сайті 04744.

міс4

До складу журі увійшли: Богдан Доцент, засновник громадської організації «ОК Медіа світ» та керівник проекту «Місяць краси»; Ібрагім Мунір, професійний футболіст та модель; Роксолана Савчук, засновниця проекту «Відродження Жіночності»; фотограф Черкасова Аліна та професійний хореограф Анна Горбань.

міс12

Організатори не обмежували красу дівчат та жінок стандартними параметрами, аби відібрані конкурсантки мали змогу розкрити себе під час гала-концерту.

міс35

«Кожна учасниця по-своєму особлива та гарна. Завдяки цьому ми не обмежуємо красу якимись параметрами, а відкриваємо кожну дівчину, як унікальну квітку України. Всі наші красуні на кастингу впоралися на відмінно! Кожна з дівчат ― індивідуальна, саме тому всі покажуть себе на гала-концерт», ― зазначив Богдан Доцент.

міс36

«Вже перша учасниця вразила нас своїм талантом, а саме східним танцем зі свічами», ― зауважила координатор конкурсу краси «Міс Умань 2018» Ліана.

міс3

міс1

міс2

міс5

міс6

міс7

міс8

міс9

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.