Гороскоп на 26 квітня

Опубліковано: 26.04.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам день обіцяє хорошу віддачу при наявності працездатності, комплексу потрібних інструментів і матеріалів, допомоги вишколених підлеглих, або обігу в спеціальний сервіс. Не кращий день для старту з нуля, зате відмінний момент для розвитку вже запущених процесів, включаючи складні і ризиковані. Чим краще налагоджені ваші справи, тим ширше вдасться розвернутися і більше зробити. Вдала доба для тренувань, вдосконалення корисних навичок. За потреби, можна трохи вийти за рамки правил, передає Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям зірки радять не зупинятися на досягнутому, сьогодні є можливість зробити щось понад покладеної норми. Перший успіх додасть вам впевненості і стане гарним мотивом для подальших успіхів. Діючи планомірно і послідовно, можна підвищити спортивні результати, поліпшити ситуацію в бізнесі, наростити майстерність у професійній сфері або в будь-якому вибраному занятті прикладного характеру. Не варто розраховувати тільки на себе, якщо є можливість спертися на плече партнера.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Сьогодні зірки радять Близнюкам не лінуватися і вкласти максимум енергії у нагальні справи. Налаштувавшись на інтенсивну роботу, можна багато чого зробити в будинку, на робочому місці, на дачній ділянці, на виробничому майданчику. Активної участі може зажадати процес лікування. Цей день налаштовує на мобільний графік, але для отримання кращого результату з можливих бажаний елемент стабільності: особисте авто, кабінет або інструмент. Частина дня може пройти вдома або в спеціалізованому приміщенні.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам варто зробити акцент на практичних справах. Події цього дня здатні захопити вас і змусити зробити більше, ніж ви планували. Можливо, в цьому вам допоможе щасливий випадок. Не виключено, що ви подужаєте додатковий фронт робіт, або до вашого звичайного руху додасться ще один корисний маршрут. Щоб витратити свій час з максимальною користю, не варто вступати в безглузді, на даний момент, суперечки. Також, сьогодні краще не займатися оформленням та підписанням документів.

Лев (24.07 – 23.08)

Львів день закликає до практичності і господарності. Це вдалий момент для використання і перерозподілу наявних ресурсів. Можливий прибуток завдяки додатковим заробіткам або цільова допомога від сім’ї. Бажано з толком витрачати заощаджені або додаткові кошти, спрямовуючи їх не на хвилинні забаганки, а на щось більш корисне. Актуальний продаж і купівля функціональних речей, інструментів, медикаментів, товарів для утримання тварин. Добре займатися ремонтом і реставрацією.

Діва (24.08 – 23.09)

День додасть Дівам простору для маневру, підкаже додаткові або альтернативні шляхи. Не змінюючи своєї магістральної лінії, ви зможете дозволити собі невеликі поблажки і зайві задоволення. Це не найкращий момент для переговорів, поглиблених роздумів, повної пасивності і покірності долі. День дозволяє діяти впевнено, допомагає позбутися від огиди, не боятися складної і неприємної роботи. Будь-які непорозуміння можна вирішити швидше, якщо ви приймете конкретні практичні заходи.

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні зірки радять Терезам не афішувати проміжні результати своїх робіт. Варто присвячувати в них лише тих, хто безпосередньо у них залучений. Краще не висвітлювати широко свої поточні фінансові операції і загальне матеріальне становище, не допускати сторонніх у службовий кабінет, будинок і приватне життя. День підходить для відокремленої кропіткої роботи, пов’язаної з виправленням недоліків, ремонтом, компенсацією збитків.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам варто використовувати будь-яку можливість зробити своє майбутнє краще. Сьогодні це цілком реально за рахунок свідомих зусиль, неробству і почиванню на лаврах краще віддати перевагу наполегливій роботі на конкретний результат. В цей день навіть дрібні досягнення принесуть вам задоволення, одні удачі потягнуть за собою інші. Не варто ставити собі жорсткі рамки. Це хороший день для практичних експериментів, випробувань, науково-прикладної діяльності, застосування нетрадиційних методів роботи і лікування.

Стрілець (23.11 – 21.12)

У Стрільців сьогодні є можливість розширити зону свого впливу, але робити це треба обережно. Невеликі зрушення краще стрімкого злету. У деяких ситуаціях краще залишитися в тіні, діючи через посередника або залишаючись за лаштунками. Зірки підказують, що пріоритет у цю добу краще віддати практичним завданням, а свою професійну спроможність доводити виключно конкретними справами. Не самий продуктивний день, якщо ви звикли більше розмірковувати, ніж діяти.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козероги сьогодні можуть розраховувати на успіх у бізнесі, лікуванні, свідомо вибраному роді діяльності. День дозволяє розширити зону впливу, наочно продемонструвати досягнення, наростити майстерність. Також, це підходящий момент для пошуку працюючих корисних методик, закордонного співробітництва. В ситуації, яка здається тупиковою через відсутність розуміння або з-за дефіциту інформації, кращою тактикою буде принцип «справа майстра боїться»: варто вам взятися за роботу, і успіх неминучий.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні успіхи Водоліїв безпосередньо залежать від проявленої старанності і бажання «копнути вглиб». Найдопитливіших і в’їдливих Водоліїв чекає нагорода за працездатність і наполегливість. Можна розраховувати на успіх складної операції, закритого експерименту. Результатами краще ділитися у вузькому колі людей, втягнутих у ситуацію, сторонні сьогодні навряд чи зрозуміють до кінця вашу радість і розділять в повній мірі ваші прикрощі. Якщо ви переживаєте професійну кризу, підсумки дня сприятимуть реабілітації.

Риби (20.02 – 20.03)

У Риб сьогодні гарні перспективи в діловому партнерстві, особливо, якщо до нього додано ідеологічну єдність. Також, цей день вдалий для участі в колективних справах. Можна непогано зарекомендувати себе в спільноті однодумців, колег. Шлюбний союз стане міцніше, якщо вас і близьку людину пов’язує одна справа: спільний бізнес, реалізація спільного плану на віддалене майбутнє. Зірки радять не соромитися відстоювати свої права, але і нагадують про необхідність виконувати зобов’язання.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.