Гороскоп на 28 квітня

Опубліковано: 28.04.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

День створює навколо Овнів атмосферу, близьку до грозової, здатну нашкодити миру в шлюбі або іншому союзі. Можливе загострення конкуренції в бізнесі, професії. Ваші ініціативи можуть викликати неприйняття, або вас буде дратувати чужа поведінка. Якщо напередодні ви не контролювали свої слова та вчинки, допускали помилки в роботі, то сьогодні пожнете закономірні плоди своєї нестриманості або некомпетентності. Якщо не порушені особисті інтереси, краще не вплутуватися в суперечку, уникати будь-конфронтації.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельців можуть підвести інструменти, люди або сервіси. Також, причиною проблем може стати нестача спритності, невміння співпрацювати або витримувати напругу в нештатних ситуаціях. У підсумку, вірогідні провали в окремих справах, поломки, спірні ситуації, дрібні травми, випадки несправедливості. Помилку легше допустити в поспіху, вирішуючи термінове питання, чи в хвилини нервозності. Не варто гостро реагувати на робочі моменти. Небажані складні роботи, хворобливі медичні та косметичні процедури.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Для Близнюків це спочатку сприятливий день, але для активних представників знака є велика ймовірність «загратися» і напроситися на проблеми. У той же час, сьогодні не варто шукати повного комфорту і спокою, бажано трохи здригнутися. Варто знайти між цими тенденціями розумний баланс. Не завадить обережність, якщо ваші захоплення пов’язані з екстримом. У бізнесі сьогодні високі податкові та технічні ризики. Близнюкам-батькам зірки радять подбати про безпеку дітей.

Рак (22.06 – 23.07)

Раки сьогодні чутливі до сімейного мікроклімату та стану близьких відносин. Зірки радять уникати конфронтації, але не розслаблятися. Не варто провокувати дратівливих людей. При необхідності, потрібно вміти захистити свою фізичну або психологічну територію, не тільки сказавши різкі слова, але і прийнявши конкретні заходи. При відсутності міжособистісних проблем, день може принести технічні збої, ознаменуватися побутовим або службовим авралом, діловим конфліктом, загальною збудливістю.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам варто бути акуратніше за кермом та в ролі пішоходів. Вірогідні хвилини поспіху, спалахи агресії. Можлива термінова поїздка. Предмет розбіжностей сьогодні конкретний, за словом піде дія. Можливі суперечки з-за прав, застосування методів або інструментів, через автостоянку, заправку, місце на трасі. У конфліктній атмосфері можна уникнути загострень, обмеживши спілкування і зробивши його максимально коректним. Не варто вибирати цей день для переговорів, знайомства з колегами, сусідами.

 

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам варто пам’ятати про непростий емоційний тил цієї доби і не створювати собі додаткових перешкод. Якщо напередодні ви дозволили собі вийти за рамки правил безпеки, сьогодні напруга досягне піку. Зросте ризик сварки, зриву угоди, псування куплених або отриманих при обміні речей. Головним інструментом досягнення локальних цілей і залагодження розбіжностей залишиться правильне спілкування. Саме воно допоможе запобігти кризі, врятувати відносини або мінімізувати збитки.

Ваги (24.09 – 23.10)

Сьогодні Терезам нелегко дається спокій. День загрожує нервозністю, може виникнути необхідність відбивати атаки, захищати володіння. Причиною занепокоєння і суєти може стати побут або сімейна атмосфера. Підвищується ймовірність дрібних травм і локальних стресів, конфлікту з близькими, партнером, найманим персоналом. У цю добу краще не починати ремонт, будівництво, переїзд, не відкривати свою або спільну справу, не вступати в союзи. Варто вжити заходів з охорони території, нерухомості, бізнесу.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіони сьогодні залежні від обставин. Саме вони можуть позбавити вас рівноваги та змусити діяти в чужому стилі. Можливо випробування на спритність та технічну майстерність, а також на дипломатичність. При появі приводу для занепокоєння, важливо зробити необхідні заходи швидко, марним розмовам віддати перевагу конкретним крокам. Спонукати вас діяти оперативніше може професійний обов’язок, партнерське зобов’язання, термінове завдання. Ініціативи, які не викликані необхідністю, краще відкласти.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сьогодні Стрільцям корисно бути в гущі подій і в курсі новинок. Увагу може залучити конфліктна ситуація в групі, соціумі або професійному середовищі. Азарт краще вихлюпувати в словесних баталіях, а в конкретних практичних сферах проявити максимальну обережність. В цей день вам більше щастить у справах, ніяк не пов’язаних з матеріальними цінностями, офіційною відповідальністю, бізнесом та фінансами. Не треба брати участь у подіях в якості постачальника, вкладника, пайовика, спонсора.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогів чекає неспокійний день: термінова робота, випробування на міцність, цілеспрямованість, професіоналізм. Якщо справу розпочато, відступати буде нікуди, доведеться докласти всіх зусиль для взяття вершини. Це стресова доба, потрібні заходи безпеки. Варто цінувати свої ресурси і ризикувати лише заради серйозної мети. У момент кризи включаться додаткові резерви психіки. Якщо ви погано підготовлені, не виключений провал, розрив, відкат назад, в цьому випадку, важливо винести з подій урок і не впасти духом.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям варто пам’ятати, що будь-який клопіт сьогодні забирає багато сил, а зусилля можуть не коштувати результату. При перевантаженнях висока ймовірність загострення хронічних хвороб. Не варто без вагомих підстав конфліктувати з іноземцями, колегами, начальством, представниками закону, братися за відповідальну справу, затівати тяжбу, вирушати в дорогу. Краще не розраховувати на вдячність і визнання: не виключено, що люди не побачать ваших зусиль, або будуть недооцінювати ступінь ваших труднощів.

Риби (20.02 – 20.03)

У цей день зірки не радять Рибам проявляти ініціативу і активно брати участь у відбуваючихся навколо подіях. Щоб не мати зайвих проблем, сьогодні вам достатньо не потрапляти в зону конфлікту і не спілкуватися з людьми, що представляють загрозу. Однак в безвихідній ситуації і в справах, які вже отримали незворотний імпульс, вам доведеться проявити прямо протилежні якості: енергію, оперативність, сміливість, товариськість, рішучість. Може стати в нагоді знання законів, прав та обов’язків.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.