Гороскоп на 30 квітня

Опубліковано: 30.04.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

У цей день Овни відомі бажаннями, трохи схильні до надмірностей. Успіх чекає на піку емоцій: захопленості, закоханості, жаги до перемоги або виживання. При наявності потрібного настрою, зросте витривалість, наполегливість, цілеспрямованість, глибока залученість в процес. Ваш справжній потенціал сьогодні розкриється в критичній ситуації, саме в подоланні труднощів ви покажете все, на що здатні. Можна сміливо братися за складні завдання, що вимагають майстерності, готовності ризикнути і віри в удачу, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям не варто бути егоїстами. Чим важливіше для вас людина, тим більше підстав приділити їй час. Вона може потребувати вашої турботи, захоплення та навіть трохи «підвампірювати» вас, але в той же час, буде щиро вдячна вам за будь-які прояви уваги і щедро поділиться з вами своїми ресурсами. Це хороший день для інтимного побачення, гармонізації подружніх стосунків. Є можливість освоїтися в середовищі, що сприяє підвищенню статусу, наприклад, надати потрібним людям корисні послуги.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюків день схиляє до інертності, можливо, не по своїй волі. Позитивна сторона дня – можна виконати неприємну, але необхідну роботу. Ймовірна зацикленість на одному занятті, місці або методі, навіть якщо спочатку вони викликали протест. Тимчасово знизяться товариськість та допитливість, може з’явитися схильність все перебільшувати або піддаватися негативним емоціям. Легкості на підйом та комунікабельності можуть заважати нездужання або необхідність піклуватися про тих, хто в скрутному становищі.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам зірки радять використовувати в своїх інтересах чергову мить удачі. Сьогодні можна дати волю почуттям, уяві, творчим нахилам, опинитися в одному насиченому емоційному полі з дітьми, близькими. Це прекрасний день для відпочинку та вільних занять, однак не варто відмовлятися розділити турботи з партнером або іншою людиною, в увазі якої ви зацікавлені: в ході спільної справи відносини стануть міцнішими і будуть засновані не тільки на хиткому фундаменті особистих симпатій.

Лев (24.07 – 23.08)

У цей день Левам важливо відчувати себе царями і володарями на власній території. Зірки підказують, що завдання цілком посильне, за умови, що ви не тільки вимагаєте до себе уваги, але і вкладаєте сили, час, ресурси. Щоб забезпечити собі міцний душевний комфорт, сьогодні важливо бути справжнім господарем або господинею своїх володінь. Вдалий момент для залучення до національних традицій, повернення в сім’ю, проявів гостинності, практичної допомоги батькам, контакту з земляками.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам не варто що-небудь різко міняти. Це не найкраща доба для активних експериментів, ризикованих оновлень, високих швидкостей та подолання труднощів за всяку ціну. Варто довіритися інтуїції та неспішному ходу подій: в більшості випадків, доля сама подбає про те, щоб у вас було все необхідне. Можна відвести більше часу на улюблені заняття, побачення, спілкування з близькими родичами. Є час понастальгувати за минулим або глибше перейнятися враженнями від справжнього моменту.

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні Терези не розташовані до легковажності, схильні стати більш господарськими, скритними або чуттєвими. Враження будуть частіше пропускатися через емоційний, а не ментальний фільтр. Поверхневому спілкуванню краще віддати перевагу глибоким емоціям, а порожнім розваг ам ділову взаємодію. Увага залучить ексклюзивні, престижні та рідкісні об’єкти, деяким речам може приписуватися містичний сенс. Порадує придбання, подарунок або поповнення гаманця. Можлива схильність до покупок оптом.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонів чекає день везіння й натхнення. Можна направити енергію на будь-яку сферу, яка здається важливою. Будуть виконані не тільки законні бажання, але і деякі давні примхи. Ніщо не завадить вам слідувати своїм звичкам і залишатися в злагоді зі своїм світоглядом. Винятком з правила можуть стати контакти, це не найкращий момент для того, щоб блиснути красномовством. На щастя, у багатьох ситуаціях ви обійдетеся без зайвих слів, завдяки інтуїції або вдалому збігу обставин.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці можуть використовувати цю добу для відпочинку, що не означає неробства. Це прекрасний день для будь-яких занять, важливо лише, щоб у ваші справи не були втаємничені треті особи. Не варто афішувати свої таємні удачі, але можна сміливо довіритися тим, хто є вашим тилом, розділяє ваші цінності, є вашим шанувальником, учнем. Чи не виставляючи напоказ свої почуття, краще не приховувати їх перед близькими людьми. Важливо відчуття причетності до чогось більшого, ніж ви самі: природі, вищим силам.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Сьогодні зірки дарують Козерогам шанс, яким варто скористатися. Можливо, результат не буде видно відразу, але рано чи пізно ви отримаєте віддачу і скажете собі спасибі за те, що діяли. Ця доба дозволить вам успішно діяти по знайомій схемі, використовуючи напрацьований досвід та інтуїцію. Можна проявити винахідливість і підстроїти «ненавмисний щасливий випадок». Добре спертися на колишні зв’язки, звернутися за допомогою до старих друзів або, навпаки, подарувати їм свою підтримку.

Водолій (21.01 – 19.02)

Для Водоліїв аж до ночі залишиться важливим самоконтроль. Лише керуючи потоком своїх емоцій і регулюючи їх силу, вдасться витягти з обставин користь. Не варто розмінюватися на дрібниці. Головним бонусом дня може стати матеріальний ріст або моральна підтримка. При будь-якому розвитку сюжету краще зберігати інтригу: продемонструвавши свої плани, похвалившись успіхом або відкривши душу, ви ризикуєте втратити захист, стати легкою мішенню для професійних хейтерів або ваших особистих недоброзичливців.

Риби (20.02 – 20.03)

Сьогодні у Риб один з найщасливіших днів. Будь-які труднощі допоможе подолати невичерпне джерело віри та надії. Зірки радять не сидіти склавши руки і користуватися будь-яким шансом: результат перевищить очікування. В цей день для вас не грає ролі відстань, ви здатні без слів зрозуміти настрій близької людини, вгадати смаки кумира, відчути споріднену душу. Удача або маса хороших вражень чекає за кордоном. Прекрасний день для розмивання штучних кордонів, залучення до світових цінностей.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.