Гороскоп на 1 травня

Опубліковано: 01.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Для Овнів початок дня пасивний. На першому плані опиняться почуття або звички, підприємливість поступиться місцем ліні, потреба в стабільності буде сильніше прагнення до нових горизонтів. Увечері все стане навпаки: з’явиться «полювання до зміни місць» і може набриднути те, що ще недавно здавалося верхом удачі. Зросте товариськість, допитливість. Викличуть інтерес новини з далеких країв, захочеться романтики, різноманітності, легкої інтриги. Багатьох Овнів саме в кінці дня потягне на пригоди, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям краще використовувати цю добу не для самоствердження, а для підтримки зворотного зв’язку. Це день підстроювання до обставин, часто вам доведеться орієнтуватися на пануючу навколо атмосферу, а не на свої бажання. Аж до вечора залишиться важливим емоційно-чуттєвий резонанс, ви будете інтуїтивно розуміти настрій близьких людей, інстинктивно розрізняти «своїх» та «чужих». В кінці дня ключову роль почнуть грати такі якості, як комунікабельність, інформованість, широта поглядів.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Вранці Близнюки не надто активні. Можливо, не буде настрою, залишить бажати кращого самопочуття. Можуть сковувати обставини, обов’язки, психологічні залежності. Вечір обіцяє пожвавлення контактів, таких як інформаційний обмін, флірт, знайомства. Діалог стане чарівним засобом, що допомагає повернути душевний комфорт та інтерес до життя. Можливо, ви будете вести його паралельно з різними людьми. Партнер захоче сказати щось важливе і буде щирий навіть в своїх помилках.

Рак (22.06 – 23.07)

Основну частину цього дня Раки зможуть спокійно провести за улюбленим заняттям або в щасливому байдикуванні. Закоханим Ракам зірки радять знайти час для романтичної ідилії. Ракам-батькам варто приділити більше душевного тепла дітям. До вечора картина подій зміниться, додавши інформації для роздумів або приводів для суєти. Можливо, ви опинитеся перед новим для себе вибором. Бажано розглянути кілька варіантів: зважуючи їх, ви задовольните цікавість або дізнаєтеся щось нове.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам зірки радять планувати важливі заходи на вечір. Навіть якщо таких не намічається, варто бути в повній готовності або хоча б на зв’язку: до кінця дня зросте ймовірність нового повороту подій, вас можуть покликати на побачення, вечірку, концерт, в поїздку, запросити взяти участь в грі або в оригінальній акції. Варто читати всі листи та повідомлення. Знайомства, зав’язані ввечері, зіграють роль у вашому житті, а отримана свіжа інформація наштовхне на багатообіцяючий новий напрямок.

Діва (24.08 – 23.09)

Перша половина дня порадує Дів, що цінують стабільність та можливість усамітнитися, які бажають зберегти все як є або продовжити задоволення. Події будуть розвиватися не дуже швидко, зате подарують можливість глибоко відчути кожен нюанс. Вечір дасть поживу для розуму, загострить допитливість, змусить шукати дотепне нестандартне рішення. Плани змінить термінова новина. Увагу залучать домашні справи або звісточка з далекої батьківщини, вам доведеться поговорити з сім’єю, домочадцями або земляками.

Ваги (24.09 – 23.10)

Терезам варто відкласти важливі дії на вечір. Плани, прийняті занадто рано, будуть продиктовані випадком, емоціями або хибним чуттям. Краще зайнятися поточними справами, здійснити намічені покупки та платежі. В кінці дня, навпаки, можна сміливо покластися на інтуїцію та удачу: і та, й інша вас не підведуть, особливо в дрібницях. Це прекрасний час для контактів, поїздок, легких розваг. Зірки радять звертати увагу на нові маршрути і канали зв’язку, не нехтувати оригінальними знайомствами.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Для Скорпіонів початок дня комфортний. Визначальним фактором у виборі місця перебування і способу дій може стати лінь, потурання звичкам, залежність від настрою. Якщо у вас не бракує енергії та творчої активності, це гарний час для продовження та завершення справ. В кінці дня бажано змінити обстановку, стиль мислення або кут зору на події. Це вдалий момент для зав’язування корисних контактів, пошуку нових інформаційних матеріалів, невеликих пробних покупок та платежів.

Стрілець (23.11 – 21.12)

До настання вечора Стрільцям краще віддати перевагу відокремленому способу життя, сну. Це допоможе відпочити, відновити фізичні і моральні сили, заповнити розтрачені внутрішні резерви. В кінці дня вітається протилежний стиль поведінки: бажано більше спілкуватися, ділитися ідеями, бути відкритим новим контактам. Вельми цікавим стане новий поворот старої дискусії. Кращі засоби завести знайомство або помиритися – дотепність і володіння мистецтвом ненав’язливого компліменту.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Для Козерогів найбільш спокійна перша половина дня. Це найкращий час доби, якщо хочеться подовше побути в хорошій компанії або в місці, яке до душі. В цей час ніхто не потривожить вас в процесі ваших улюблених занять. Якщо ви потребуєте додаткової або принципово нової інформації, краще дочекатися вечора. В кінці дня новини знайдуть вас самі, або ви отримаєте підказку, де їх шукати. Це відповідний момент для бесід з домочадцями, відновлення дистанційного спілкування, листування.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям зірки радять приберегти свої сили до вечора. Щоб в кінці дня вистачило сил на цікаве спілкування або інші бажані заняття, важливо не розхлюпувати дорогоцінну енергію на зайві емоції, а матеріальні кошти не витрачати на випадкові примхи. Не варто сумувати, якщо перша половина доби не вселяє оптимізму: до вечора щось підніме вам настрій. Можливо, ви проведете залишок дня в компанії або в суспільстві симпатичної вам особи, будете зайняті у віртуальній дискусії або грі.

Риби (20.02 – 20.03)

Риб аж до вечора буде підтримувати невидиме, але реальне джерело натхнення. Віра в щасливий результат створить диво в прямому сенсі: вам вдасться справа, яка була безнадійною. Розвивати вдалі тенденції, ризикувати, користуватися знахідками краще в першій частині дня. Увечері зірки радять утриматися від нових подвигів, а головний акцент зробити на інформаційній складовій. У цей час вам краще слухати, ніж говорити, навіть в близькому колі. Варто серйозніше поставитися до фінансових новин.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.